"Погана карма": Клімкін наостанок дав пораду Зеленському

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін порадив Володимиру Зеленському реформувати Адміністрацію президента, зазначають Патріоти України.

Зазначив, що з щирою повагою ставиться до перших персональних призначень Зеленського. Однак б Адміністрацію перезавантажив як факт і як клас, написав у Facebook.

"Зовсім вже у неї нікудишня аура і карма. Навіть хороші люди, як свідчить практика, ситуації не рятують", - написав Клімкін.

Дипломат також додав, що офіс президента і секретаріат Кабінету міністрів можуть працювати краще, якщо вони будуть позбавлені бюрократії.

"Офіс президента без зайвої бюрократії, з ефективним забезпеченням і найкращими людьми був би більш симпатичною опцією. До речі, така ж біда і з секретаріатом Кабміну. А перезавантаження — це цікава штука", — відзначив Клімкін.

Хіти тижня. Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена, - ЗМІ

четвер, 28 травень 2020, 11:00

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Дайте скрепам корвалолу: США готові надати Україні $125 мільйонів військової допомоги

четвер, 28 травень 2020, 10:42

Пентагон повідомив Конгрес про те, що український уряд домігся необхідного прогресу в ключових інституційних реформах і заслуговує на додаткову військову допомогу в розмірі 125 мільйонів доларів. Про це повідомляє CNN з посиланням на чиновника Міноборо...