Погана новина для Москви: Блінкен не очікує прориву на переговорах з Росією про безпеку, Путін нічого видурити не зможе

Головна тактика Х*йла продати світу надію на мир, щоб загарбати натомість щось для своєї недоімперії нарешті збоїть, московським брехунам та шантажистам більше неготові платити за примару безпеки поступками.

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив у неділю, що не очікує проривів у переговорах з безпеки між США і Росією цього тижня, але сподівається знайти спільну мову на тлі кризи в Україні, повідомляють Патріоти України з посиланням на агентство Reuters.

"Я не думаю, що ми побачимо якісь прориви в найближчий тиждень", - сказав Блінкен в ефірі телеканалу CNN.

За його словами, на переговорах США зможуть представити свою позицію.

"Росіяни зроблять те ж саме... і ми подивимося, чи є підстави рухатися вперед", - сказав він.

Блінкен зазначив, що будь-який прогрес залежатиме від дій обох сторін на переговорах. Він висловив сподівання, що перемовини відвернуть перспективу нового вторгнення Росії в Україну.

Коментарі Блінкена щодо майбутніх переговорів перегукуються з жорсткою лінією Росії про те, що вона не піде на будь-які поступки під тиском США на переговорах щодо української кризи цього тижня.

Напередодні переговорів з Росією посадовці в США висловили можливість поступової зміни рішень щодо майбутніх стратегічних позицій США в Європі, але водночас вони пригрозили РФ наджорсткими санкціями у разі вторгнення в Україну.

Готові накинути зашморг? Путін стає тягарем не тільки для міжнародного суспільства, але і частини російських еліт, - історик

середа, 29 березень 2023, 6:30

"Москва і Мінськ домовилися про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Путін стверджує, що розмістить зброю, не порушуючи зобов'язань Договору про СНО. Причиною такого кроку стала нібито заява Великої Британії про постачання Україні ...

Очільник Пентагону назвав «критичну необхідність» українців на фронті

середа, 29 березень 2023, 6:20

Дано роз'яснення і щодо винищувачів F16. Генерал Ллойд Остін під час слухань в сенатському Комітеті з питань збройних сил заявив, що наразі Україні найбільш потрібні протиповітряна оборона, зброя великої дальності та бронетехніка, а F16 "на цій стадії ...