Погана новина для Москви: Блінкен не очікує прориву на переговорах з Росією про безпеку, Путін нічого видурити не зможе

Головна тактика Х*йла продати світу надію на мир, щоб загарбати натомість щось для своєї недоімперії нарешті збоїть, московським брехунам та шантажистам більше неготові платити за примару безпеки поступками.

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив у неділю, що не очікує проривів у переговорах з безпеки між США і Росією цього тижня, але сподівається знайти спільну мову на тлі кризи в Україні, повідомляють Патріоти України з посиланням на агентство Reuters.

"Я не думаю, що ми побачимо якісь прориви в найближчий тиждень", - сказав Блінкен в ефірі телеканалу CNN.

За його словами, на переговорах США зможуть представити свою позицію.

"Росіяни зроблять те ж саме... і ми подивимося, чи є підстави рухатися вперед", - сказав він.

Блінкен зазначив, що будь-який прогрес залежатиме від дій обох сторін на переговорах. Він висловив сподівання, що перемовини відвернуть перспективу нового вторгнення Росії в Україну.

Коментарі Блінкена щодо майбутніх переговорів перегукуються з жорсткою лінією Росії про те, що вона не піде на будь-які поступки під тиском США на переговорах щодо української кризи цього тижня.

Напередодні переговорів з Росією посадовці в США висловили можливість поступової зміни рішень щодо майбутніх стратегічних позицій США в Європі, але водночас вони пригрозили РФ наджорсткими санкціями у разі вторгнення в Україну.

Пішли в рознос: Перекинуті у Білорусь мобілізовані росіяни займаються грабежами і ґвалтують жінок, - ЗМІ

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:28

Частину мобілізованих росіян перекинули на територію Білорусі для злагодження та поповнення підрозділів путінських військ. Їхня поява призвела до хвилі насильницьких злочинів. Про це з посиланням на джерела у спецслужбах повідомляє "24 канал". Зазначає...

"Товариш Ким" зробив свій вибір: КНДР підтримала російську анексію територій України

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:25

Північна Корея підтримала проголошену Росією анексію частини областей України. Про це у вівторок заявило міністерство закордонних справ КНДР, повідомляє агентство Reuters. . Пхеньян підтримав заяву Москви про те, що регіони нібито самі вирішили стати...