Погані друзі довели Трубу до "труби"? До директора ДБР нагрянули з обшуком (фото)

У Києві поліція обшукує кабінет директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. Поліцію викликали, коли в кабінеті керівника ДБР виявили прослуховуючий пристрій, повідомляють Патріоти України.

Журналіст проекту Bihus.Info Данило Мокрик повідомив у Facebook, що за його інформацією, "жучок" знайшли в системі вентиляції, а конкретно - в витяжці.

Директор ДБР вважає, що прослухувальна апаратура в кабінеті встановлювалася професіоналами. Викликані на місце фахівці з кібербезпеки, а також вибухотехніки повинні перевірити службове приміщення на наявність інших незаконних пристроїв.

Труба не виключає, що "жучки" з'явилися в кабінеті після відкриття ряду резонансних розслідувань. "Зараз на місці працює слідчо-оперативна група... Чекаємо результатів", - додав директор ДБР.

Хіти тижня. Українських владців застерегли від кулуарних домовленостей з Кремлем

п’ятниця, 5 червень 2020, 3:00

Російське керівництво, а також сама Росія стали токсичними, тому будь-які контакти росіян розглядаються під «подвійний лупою». Про це розповів аналітик «Агентства міжнародних досліджень» Ігор Соловей, який додав, що особлива увага приділяється контакта...

"Президент сильно накатил или у него язык заплетается от непонятно чего?" - Борислав Береза (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 0:30

Володимир Зеленський заявив, що готовий заплатити штраф, якщо його дії в кав'ярні у Хмельницькому визнають порушенням правил карантину. От тільки якось дивно він усе це сказав...