Поганий знак для окупантів: У Бєлгороді російська військова вантажівка врізалася у дорожний знак "Харків"

У російському Бєлгороді перекинулася військова вантажівка разом з окупантами. Загарбники врізалися у вказівник за написами "Харків" та "Суми". Відео миттєвої карми для окупантів, що бомбили Суми і продовжують щодня руйнувати Харків з'явилося у мережі, інформують Патріоти України.

Українці побачили в інциденті поганий знак для загарбників. На кадрах, знятих росіянами у Бєлгороді, видно перевернуту військову вантажівку. Вона в'їхала у вказівник, що показував напрям руху на Харків – і програла у "двобої" з ним.

"Пацани їхали-їхали – і приїхали... Ніх*я собі! А чого це його так крутонуло?.. Хлопці он досі вилазять", – коментує автор відео. На відео довкола перекинутої вантажівки безпорадно топчуться і чешуть потилиці окупанти. Сама машина лежить на боці.

Українці у цій кумедній історії побачили поганий знак для окупантів. "Погана прикмета для орків Лежати їм всім в сирій землі на Харківщині", "Це точнісенько знак з піднебесної. Розвертай оглоблі, поки не вбився", – пишуть люди.

Більшість коментаторів зійшлися на думці, що карма вийшла заслабкою. "Просто перевернулася,без жмурів? Тоді без толку і карма слабенька", "Краще б вони ноги свої поламали, коли зробили крок на нашу територію", "І хребти! П'ять разів", – посилають українці "промінчики добра" окупантам.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...