Погрожує відправити їхніх чоловіків та синів на війну в Україну: Кадиров заявив про затримання 20 жінок у Чечні

Ватажок Чечні Рамзан Кадиров заявив про участь 15-20 жінок в антивоєнному мітингу в Грозному, їх затримали і погрожують їм тим, що відправлять їхніх дітей чи чоловіків воювати проти України. Про це написав Кадиров у Telegram, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, яке опублікував Кадиров, у трьох із 20 жінок сини беруть участь у війні в Україні. У двох із них - це єдині сини.

"Ми спочатку сказали, що єдиного сина ми не будемо брати. Як так вийшло, не знаю, що двоє з них відправили єдиних синів. Ще 15-20 жінок, які отримали копійки від європейських організацій, теж вийшли, і на запитання, чому вони сьогодні вийшли на площу, вони почали ставити запитання житлові, комунальні, соціальні.

Я сказав, що якщо немає чоловіків вдома, щоб забезпечити їм гідний сьогоднішній і завтрашній день, ці чоловіки повинні перебувати на території спеціальної військової операції (так влада РФ називає війну з Україною. - ред.)", - заявив він.

При цьому Кадиров не навів жодних доказів про отримання жінками грошей "від європейських організацій". Він також закликав жителів Чечні не виходити на антивоєнні протести, а тих, хто все ж таки вийде, назвав "ворогами народу" і бажає відправляти їх в зону бойових дій. Як стверджує Кадиров, у підконтрольній йому республіці немає жодного випадку відмови від участі в бойових діях, а всі відправлені військові поїхали в Україну добровільно.


Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...