Погрожують новим ударом "Калібрами": Росія вивела в Чорне море додаткові ракетоносії

На ранок 7 березня у Чорному морі перебуває чотири російські ракетоносії. Два з них ‒ підводні та два ‒ надводні.

Вони можуть нести 24 крилаті ракети "Калібр". Про це в ефірі національного телемарафону розповіла начальниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

За її словами, це може бути і "грою на нервах".

"Однак перебування корабельного угруповання, в складі якого є ракетоносії на бойовому чергуванні означає, що рівень загрози ракетної атаки є надзвичайно високим. Вони готові до застосування будь-якої миті", ‒ сказала Гуменюк.

Росіяни також можуть таким чином демонструвати, що у них ще є достатньо ракет для нанесення ударів.

За словами Гуменюк, зросла також активність розвідувальних дронів противника. Російські загарбники намагаються частіше їх запускати з півночі країни, оскільки на півдні їх успішніше виявляє та знищує українська ППО.

Найгірший кошмар Кремля став реальністю Путін отримав під боком одну з найсильніших армій замість демілітаризації, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 20:20

За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...