
На ранок 7 березня у Чорному морі перебуває чотири російські ракетоносії. Два з них ‒ підводні та два ‒ надводні.
Вони можуть нести 24 крилаті ракети "Калібр". Про це в ефірі національного телемарафону розповіла начальниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.
За її словами, це може бути і "грою на нервах".
"Однак перебування корабельного угруповання, в складі якого є ракетоносії на бойовому чергуванні означає, що рівень загрози ракетної атаки є надзвичайно високим. Вони готові до застосування будь-якої миті", ‒ сказала Гуменюк.
Росіяни також можуть таким чином демонструвати, що у них ще є достатньо ракет для нанесення ударів.
За словами Гуменюк, зросла також активність розвідувальних дронів противника. Російські загарбники намагаються частіше їх запускати з півночі країни, оскільки на півдні їх успішніше виявляє та знищує українська ППО.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...