
На ранок 7 березня у Чорному морі перебуває чотири російські ракетоносії. Два з них ‒ підводні та два ‒ надводні.
Вони можуть нести 24 крилаті ракети "Калібр". Про це в ефірі національного телемарафону розповіла начальниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.
За її словами, це може бути і "грою на нервах".
"Однак перебування корабельного угруповання, в складі якого є ракетоносії на бойовому чергуванні означає, що рівень загрози ракетної атаки є надзвичайно високим. Вони готові до застосування будь-якої миті", ‒ сказала Гуменюк.
Росіяни також можуть таким чином демонструвати, що у них ще є достатньо ракет для нанесення ударів.
За словами Гуменюк, зросла також активність розвідувальних дронів противника. Російські загарбники намагаються частіше їх запускати з півночі країни, оскільки на півдні їх успішніше виявляє та знищує українська ППО.
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...