Погрожував війною не тій країні. Російський "експерт" облажався у прямому ефірі Скабеєвої, переплутавши Фінляндію з Естонією (відео)

Росіяни у своєму людиноненависницькому угарі настільки захопилися пошуком дедалі нових «ворогів» РФ, що вже почали плутатися у тому, кого і за що вони збираються "покарати". Так, в ефірі програми пропагандистки Ольги Скабєєвої один з так званих "експертів" почав погрожувати Фінляндії за слова прем'єр-міністра Естонії Каї Каллас.

«Давайте послухаємо дуже важливу заяву, яку зробила фінський прем'єр Кая Каллас. Про те, що росіяни повинні каятися, як вона сказала, так, за свої злочини. Це дуже серйозна заява, тому що досі каятися повинні були фіни (насправді ні - ред.). Тож тепер, по-перше, ми можемо цілком поставити перед Каллас і Фінляндією запитання: А що це означає? Фінляндія відмовляється юридично від Паризького мирного договору? Якщо так, то це може знову відродити територіальні суперечки на півночі Європи», — натякнув він на очевидне бажання РФ спробувати зазіхнути на територіальну цілісність ще однієї сусідньої країни.

Однак Скабєєва несподівано перервала такий бадьорий виступ свого гостя, оскільки редактори повідомили їй у навушник, що насправді Каллас не має до Фінляндії жодного стосунку.

«Просто Кая Каллас з Естонії», — зазначила вона, після чого у студії запала незручна пауза, а на обличчі розгубленого «експерта» чітко проявилося усвідомлення того, як же він щойно облажався.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...