"Пояс успішності": Резніков розповів про бачення уряду по відновленню Донбасу

Віце-прем'єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков розповів про бачення уряду по відновленню Донбасу. Планується створити "пояс успішності".

Про це він розповів в ефірі телеканалу "Дім". За словами Резнікова, має бути два треки. Перший трек - економічний.

Віце-прем'єр звернув увагу, що в уряді вже затвердили концепцію економічного розвитку Донецької та Луганської областей, на підставі якої уже пишуть стратегію.

"Фіналом буде пакет законопроектів у парламенті. Головна ідея - це побудувати "пояс успішності" в Донецькій і Луганській області, у вільній частині України, за рахунок інвестиційного підходу", - сказав він.

Міністр заявив, що розглядається чотири джерела фінансування відновлення територій.

Друге - це імплементація можливості роботи філій ICC, міжнародних комерційних арбітражів, яким будуть піддані всі виникаючі з інвесторами суперечки. Також планується скоротити адміністративні процедури для підприємців.

СБУ перевіряє Укрексімбанк на предмет фінансування тероризму – ЗМІ

середа, 27 жовтень 2021, 21:51

Служба безпеки перевіряє можливе фінансування тероризму Укрексімбанком. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на відповідь Офісу генерального прокурора на відповідний запит редакції, зазначають Патріоти України. . Як зазначається, 19 жовтня п...

"Вкрадені гроші "Приватбанку" таки пройшли через компанію "95-го кварталу": Гонтарева про офшори Зеленського

середа, 27 жовтень 2021, 21:09

Документи, показані в рамках розслідування Pandora Papers, свідчать, що транзакції коштів "Приватбанку" пройшли через офшорну компанію "95-го кварталу". Про це в інтерв'ю Радіо Свобода розповіла ексглава НБУ Валерія Гонтарева, коментуючи офшорний сканд...