Пояснили "комерційними зобов'язаннями": Російський канал пішов на рекламу перед виходом збірної України на Олімпіаді

Російський “Перший канал” під час трансляції церемонії відкриття літніх Олімпійських ігор у Токіо не показав вихід на стадіон команди України. Про це пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Трансляцію перервали на рекламу перед виходом збірної України. Українці з’явилися разом з Узбекистаном між Угандою і Уругваєм. При цьому російські пропагандисти цю перерву в трансляції пояснили “комерційними зобов’язаннями”, оскільки парад триває близько двох годин, і кілька разів його доводиться переривати на рекламу.

  • Напередодні Олімпіади в Токіо російським спортсменам роздавали інструкції з вказівками того, як потрібно відповідати на “провокаційні питання”.

З архіву ПУ. "Не тільки "Квартал-95" із Зеленським крадуть жарти у "Дизель-шоу", але і "слуги" крадуть ідеї у рекламістів": У Кличка впіймали Іру Попінс-Верещук на плагіаті (відео)

неділя, 19 вересень 2021, 23:30

З допомогою цього плагіату кандидатка в мери планує достукатися до молоді. Кандидатка від «Слуги народу» на посаду міського голови Києва Ірина Верещук готувала відеоролик для киян, і заради цього »злетіла» у повітря над пішохідно-велосипедним мостом (т...

Не прослужили і п'яти років: В окупованому Криму почали утилізувати допоміжні судна "Сирійського експреса" (фото)

неділя, 19 вересень 2021, 22:45

Як повідомляють неофіційні російські джерела, перші з цих суден почали "розпилювати" на металолом у Паливній (Графській) бухті окупованого у 2014 році Росією міста Севастополь. Наразі, мова йде про колишні вживані цивільні суховантажні судна, які термі...