Пояснили "комерційними зобов'язаннями": Російський канал пішов на рекламу перед виходом збірної України на Олімпіаді

Російський “Перший канал” під час трансляції церемонії відкриття літніх Олімпійських ігор у Токіо не показав вихід на стадіон команди України. Про це пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Трансляцію перервали на рекламу перед виходом збірної України. Українці з’явилися разом з Узбекистаном між Угандою і Уругваєм. При цьому російські пропагандисти цю перерву в трансляції пояснили “комерційними зобов’язаннями”, оскільки парад триває близько двох годин, і кілька разів його доводиться переривати на рекламу.

  • Напередодні Олімпіади в Токіо російським спортсменам роздавали інструкції з вказівками того, як потрібно відповідати на “провокаційні питання”.

​Розвідці РФ наказано завербувати українських урядовців та підготуватися до захоплення влади в Україні, - уряд США

п’ятниця, 21 січень 2022, 6:50

Керівництво Російської Федерації наказало своїм розвідувальним службам завербувати колишніх та чинних чиновників українського уряду та підготуватися до захоплення влади в Україні. Про це йдеться у заяві Міністерства фінансів США, зазначають Патріоти Ук...

З архіву ПУ. "Чмо з педер*стичними нахилами": Добкін поскандалив у прямому ефірі із політологом (відео)

п’ятниця, 21 січень 2022, 1:00

Колишній народний депутат Михайло Добкін у січні 2021 року поскандалив у прямому ефірі з політологом Валентином Гладких. Опоненти вступили в жорстку перепалку з переходом на особистості в ефірі ток-шоу на телеканалі Україна 24, повідомляють Патріоти Ук...