Пояснили "спалахом коронавірусу": Найманці "ЛНР" екстрено ввели блокаду Антрацита через страйк шахтарів (відео)

Наразі в місті відсутній зв'язок українського оператора МТС, блокується зв'язок місцевого оператора "Лугаком".

Через страйк шахтарів в Антрациті і ультиматум владі окупанти в екстреному порядку ввели блокаду міста, намагаючись запобігти соціальному вибуху і початку страйків на інших шахтах. Про це повідомляють користувачі соціальних мереж з окупованої частини Луганської області, передають Патріоти України.

Крім того своєю інформацією поділився і відомий блогер і журналіст Денис Казанський. Стало відомо, що влада "ЛНР" прийняла рішення ввести справжню блокаду міста, відключаючи соціальні мережі, Telegram і інтернет. Наразі в місті відсутній зв'язок українського оператора МТС, блокується зв'язок місцевого оператора "Лугаком". Селище Дубовський, де знаходиться шахта "Комсомольська", повністю блоковане. При цьому бойовики заявляють, що такі рішення прийняті в зв'язку зі спалахом коронавіруса, хоча місцеві жителі стверджують, що спалаху інфекції в регіоні немає.

Казанський дивується, куди поділися всі коментатори, які в 2014 році заявляли, що окупована частина Донбасу є економічно самодостатнім регіоном і проживе без України. Він заявляє, що економіка окупованої частини Донбасу починає "сипатися", оскільки в умовах кризи Росія різко скоротила фінансування "республік". При цьому без допомоги Росії "ЛДНР" нежиттєздатні.

Росія незабаром залишиться без авіації, літаки вже розбирають на запчастини, - Welt

вівторок, 5 липень 2022, 0:30

Авіасполучення в Росії може повністю припинитися – авіакомпаніям вже доводиться розбирати неушкоджені літаки на деталі для ремонту суден Airbus та Boeing. Через санкції у росіян більше немає доступу до сертифікованого технічного обслуговування та запча...

На воргів тут чекає лише пекло: ЗСУ показали, як наші гелікоптери Мі-8 ведуть вогонь по позиціях окупантів (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 0:27

У відкритому доступі з’явилось унікальні кадри роботи української авіації по позиціях російських окупаційних військ, передають Патріоти України. Зокрема, на відео зафіксовано, як одразу чотири гелікоптери Мі-8 влаштовують ворогові "спекотний" день на о...