Пояснили "спалахом коронавірусу": Найманці "ЛНР" екстрено ввели блокаду Антрацита через страйк шахтарів (відео)

Наразі в місті відсутній зв'язок українського оператора МТС, блокується зв'язок місцевого оператора "Лугаком".

Через страйк шахтарів в Антрациті і ультиматум владі окупанти в екстреному порядку ввели блокаду міста, намагаючись запобігти соціальному вибуху і початку страйків на інших шахтах. Про це повідомляють користувачі соціальних мереж з окупованої частини Луганської області, передають Патріоти України.

Крім того своєю інформацією поділився і відомий блогер і журналіст Денис Казанський. Стало відомо, що влада "ЛНР" прийняла рішення ввести справжню блокаду міста, відключаючи соціальні мережі, Telegram і інтернет. Наразі в місті відсутній зв'язок українського оператора МТС, блокується зв'язок місцевого оператора "Лугаком". Селище Дубовський, де знаходиться шахта "Комсомольська", повністю блоковане. При цьому бойовики заявляють, що такі рішення прийняті в зв'язку зі спалахом коронавіруса, хоча місцеві жителі стверджують, що спалаху інфекції в регіоні немає.

Казанський дивується, куди поділися всі коментатори, які в 2014 році заявляли, що окупована частина Донбасу є економічно самодостатнім регіоном і проживе без України. Він заявляє, що економіка окупованої частини Донбасу починає "сипатися", оскільки в умовах кризи Росія різко скоротила фінансування "республік". При цьому без допомоги Росії "ЛДНР" нежиттєздатні.

Почався "відлов": у Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених – "Атеш"

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...