Пояснили "спалахом коронавірусу": Найманці "ЛНР" екстрено ввели блокаду Антрацита через страйк шахтарів (відео)

Наразі в місті відсутній зв'язок українського оператора МТС, блокується зв'язок місцевого оператора "Лугаком".

Через страйк шахтарів в Антрациті і ультиматум владі окупанти в екстреному порядку ввели блокаду міста, намагаючись запобігти соціальному вибуху і початку страйків на інших шахтах. Про це повідомляють користувачі соціальних мереж з окупованої частини Луганської області, передають Патріоти України.

Крім того своєю інформацією поділився і відомий блогер і журналіст Денис Казанський. Стало відомо, що влада "ЛНР" прийняла рішення ввести справжню блокаду міста, відключаючи соціальні мережі, Telegram і інтернет. Наразі в місті відсутній зв'язок українського оператора МТС, блокується зв'язок місцевого оператора "Лугаком". Селище Дубовський, де знаходиться шахта "Комсомольська", повністю блоковане. При цьому бойовики заявляють, що такі рішення прийняті в зв'язку зі спалахом коронавіруса, хоча місцеві жителі стверджують, що спалаху інфекції в регіоні немає.

Казанський дивується, куди поділися всі коментатори, які в 2014 році заявляли, що окупована частина Донбасу є економічно самодостатнім регіоном і проживе без України. Він заявляє, що економіка окупованої частини Донбасу починає "сипатися", оскільки в умовах кризи Росія різко скоротила фінансування "республік". При цьому без допомоги Росії "ЛДНР" нежиттєздатні.

"Зарыли, как собаку": Окупант із дружиною обговорили похорон знайомого "вагнерівця" (аудіо)

неділя, 4 червень 2023, 19:29

Розмову окупанта з дружиною оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. Росіянин каже, що збиратиме гроші та шукатиме юриста, котрий допоможе йому звільнитися з війська. Хоча й ходять чутки, що це м...

Кого не вбили, той утік: ЗСУ розбили свіже підкріплення росіян

неділя, 4 червень 2023, 19:15

Українські військові завдали удару по позиціях росіян на тимчасово окупованій Харківщині та розбили новоприбуле підкріплення із колишніх засуджених. Внаслідок удару близько сотні із них зазнали різних поранень, зокрема й смертельних, а ще 80 - втекли з...