Пояснили "спалахом коронавірусу": Найманці "ЛНР" екстрено ввели блокаду Антрацита через страйк шахтарів (відео)

Наразі в місті відсутній зв'язок українського оператора МТС, блокується зв'язок місцевого оператора "Лугаком".

Через страйк шахтарів в Антрациті і ультиматум владі окупанти в екстреному порядку ввели блокаду міста, намагаючись запобігти соціальному вибуху і початку страйків на інших шахтах. Про це повідомляють користувачі соціальних мереж з окупованої частини Луганської області, передають Патріоти України.

Крім того своєю інформацією поділився і відомий блогер і журналіст Денис Казанський. Стало відомо, що влада "ЛНР" прийняла рішення ввести справжню блокаду міста, відключаючи соціальні мережі, Telegram і інтернет. Наразі в місті відсутній зв'язок українського оператора МТС, блокується зв'язок місцевого оператора "Лугаком". Селище Дубовський, де знаходиться шахта "Комсомольська", повністю блоковане. При цьому бойовики заявляють, що такі рішення прийняті в зв'язку зі спалахом коронавіруса, хоча місцеві жителі стверджують, що спалаху інфекції в регіоні немає.

Казанський дивується, куди поділися всі коментатори, які в 2014 році заявляли, що окупована частина Донбасу є економічно самодостатнім регіоном і проживе без України. Він заявляє, що економіка окупованої частини Донбасу починає "сипатися", оскільки в умовах кризи Росія різко скоротила фінансування "республік". При цьому без допомоги Росії "ЛДНР" нежиттєздатні.

Це просто треба побачити: Як підбитий російський танк тікав від ЗСУ із палаючим задом (відео)

субота, 4 лютий 2023, 15:44

У соцмережах з'явилося відео, на якому показана реакція екіпажу російського танка після того, як бронетехніку було уражено ракетою, випущеною українськими бійцями. Кадри бою опублікував у Twitter користувач під ніком Special Kherson Cat, передають Патр...

Дуже символічно: Російському неонацисту, який виступав з нібито черепом бійця ЗСУ, прострелили голову (фото)

субота, 4 лютий 2023, 15:29

Російському неонацисту з формування "Світла Русь" Ігорю Мангушеву, який виступав з нібито черепом бійця ВСУ, прострелили голову, повідомляють Патріоти України із посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Повідомляється, що Мангушева доставили зі сліпим вогне...