Поїхав у "ДНР": Казанський розповів подробиці про загадково вбитого на Донбасі американця (фото)

Живим після подорожі у "молоду республіку" Вільяма Рейлі вже більше ніхто не бачив.

Терористи "ДНР" дали дозвіл на перепоховання тіла американця Вільяма Рейлі, який поїхав воювати на боці проросійських окупантів на Донбасі. Його могила була знайдена в Шахтарську Донецької області ще в 2018 році. Про це повідомив в Twitter журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Бойовики дали дозвіл батькам на ексгумацію і перепоховання тіла в США", – уточнив він. Згідно з інформацією в "документі" окупантів, Рейлі буде похований у м. Саутфілд в штаті Мічиган. Він зник після того, як в травні 2015 року, перебуваючи в Москві, познайомився з Михайлом Полинковим, який займається вербуванням і відправленням на Донбас російських найманців.

З російської столиці Рейлі поїхав до Ростова, де у нього вкрали всі гроші. З Ростова він повинен був їхати в "ДНР", але зв'язок з ним обірвався. Батьки Вільяма намагалися зв'язатися з Полинковим, але той дав зрозуміти, що американець нібито був заарештований російськими спецслужбами.

Знайти живим Рейлі так і не вдалося – його могилу виявили в Шахтарську. Вона була датована серединою 2015 року, тобто незабаром після того, як він зник в Ростові.

Хіти тижня. "За что россияне ненавидят Украину", - соціолог

п’ятниця, 21 лютий 2020, 14:00

"Последний опрос, проведенный "Левада-Центром", показал, что почти половина россиян негативно относятся к Украине. Подобные исследования мы с "Левада-Центром" обычно публиковали синхронно. С 2008 года у нас совместный проект. В этом году произошла неко...

"Убийство 4 "офицеров" "МГБ" в Донецке организовал "министр" "МВД", - місцевий блогер

п’ятниця, 21 лютий 2020, 13:30

За словами Артема Баровського, вбивства - дійсно замах, і його організувала місцева «поліція» нібито з метою вимагання.​. В результаті перестрілки, яку назвали замахом на «правоохоронців», загинув і 1 таксист, який випадково опинився на місці події. «В...