Поїхав у "ДНР": Казанський розповів подробиці про загадково вбитого на Донбасі американця (фото)

Живим після подорожі у "молоду республіку" Вільяма Рейлі вже більше ніхто не бачив.

Терористи "ДНР" дали дозвіл на перепоховання тіла американця Вільяма Рейлі, який поїхав воювати на боці проросійських окупантів на Донбасі. Його могила була знайдена в Шахтарську Донецької області ще в 2018 році. Про це повідомив в Twitter журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Бойовики дали дозвіл батькам на ексгумацію і перепоховання тіла в США", – уточнив він. Згідно з інформацією в "документі" окупантів, Рейлі буде похований у м. Саутфілд в штаті Мічиган. Він зник після того, як в травні 2015 року, перебуваючи в Москві, познайомився з Михайлом Полинковим, який займається вербуванням і відправленням на Донбас російських найманців.

З російської столиці Рейлі поїхав до Ростова, де у нього вкрали всі гроші. З Ростова він повинен був їхати в "ДНР", але зв'язок з ним обірвався. Батьки Вільяма намагалися зв'язатися з Полинковим, але той дав зрозуміти, що американець нібито був заарештований російськими спецслужбами.

Знайти живим Рейлі так і не вдалося – його могилу виявили в Шахтарську. Вона була датована серединою 2015 року, тобто незабаром після того, як він зник в Ростові.

У Пентагоні вже очікують: Нова гонка озброєнь поховає Росію

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:16

Марк Еспер зазначив, що насправді в ситуації, що склалася, «немає нічого хорошого».

Не схотів бути "слугою"? Консультант шоу "Слідство ведуть екстрасенси" відмовився від місця в Раді

четвер, 22 серпень 2019, 23:28

Андрій Лисюк за власним бажанням відмовився від депутатського мандата. Центральна виборча комісія заявила, що обраний на виборах до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу" експерт-криміналіст шоу "Слідство ведуть екстрасенси" Андрій Лисюк відмо...