
Терористи "ДНР" дали дозвіл на перепоховання тіла американця Вільяма Рейлі, який поїхав воювати на боці проросійських окупантів на Донбасі. Його могила була знайдена в Шахтарську Донецької області ще в 2018 році. Про це повідомив в Twitter журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
"Бойовики дали дозвіл батькам на ексгумацію і перепоховання тіла в США", – уточнив він. Згідно з інформацією в "документі" окупантів, Рейлі буде похований у м. Саутфілд в штаті Мічиган. Він зник після того, як в травні 2015 року, перебуваючи в Москві, познайомився з Михайлом Полинковим, який займається вербуванням і відправленням на Донбас російських найманців.

З російської столиці Рейлі поїхав до Ростова, де у нього вкрали всі гроші. З Ростова він повинен був їхати в "ДНР", але зв'язок з ним обірвався. Батьки Вільяма намагалися зв'язатися з Полинковим, але той дав зрозуміти, що американець нібито був заарештований російськими спецслужбами.
Знайти живим Рейлі так і не вдалося – його могилу виявили в Шахтарську. Вона була датована серединою 2015 року, тобто незабаром після того, як він зник в Ростові.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....