
Президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон 16 серпня провели нову телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію в Україні, зокрема небезпеку дій ЗС РФ на захопленій Запорізькій АЕС. Про це Зеленський повідомив у своєму Twitter, передають Патріоти України.
"Продовжив діалог з Еммануелем Макроном. Поінформував про ситуацію на фронті, ядерний тероризм РФ на ЗАЕС", – зазначив глава держави.
Зеленський додав, що висловив подяку Франції за "вагому оборонну підтримку". Лідери також обговорили збільшення макрофінансової допомоги Україні, санкційного тиску на РФ та виклики у сфері продовольчої безпеки.
Раніше про плани французького лідера зателефонувати українському колезі повідомив телеканал BFMTV, посилаючись на Єлисейський палац. Нагадаємо, що російські військові останнім часом інтенсивно обстрілюють територію ЗАЕС. Пропагандисти звинувачують у всьому Україну.
Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...