"Поінформував про ситуацію на фронті, ядерний тероризм РФ на ЗАЕС": Зеленський провів переговори з Макроном

Президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон 16 серпня провели нову телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію в Україні, зокрема небезпеку дій ЗС РФ на захопленій Запорізькій АЕС. Про це Зеленський повідомив у своєму Twitter, передають Патріоти України.

"Продовжив діалог з Еммануелем Макроном. Поінформував про ситуацію на фронті, ядерний тероризм РФ на ЗАЕС", – зазначив глава держави.

Зеленський додав, що висловив подяку Франції за "вагому оборонну підтримку". Лідери також обговорили збільшення макрофінансової допомоги Україні, санкційного тиску на РФ та виклики у сфері продовольчої безпеки.

Раніше про плани французького лідера зателефонувати українському колезі повідомив телеканал BFMTV, посилаючись на Єлисейський палац. Нагадаємо, що російські військові останнім часом інтенсивно обстрілюють територію ЗАЕС. Пропагандисти звинувачують у всьому Україну.

Не*** шастать: Найбільший аеропорт в Польщі більше не пропускатиме росіян

неділя, 25 вересень 2022, 10:59

Від понеділка, 26 вересня, громадянам країни-терористки Росії буде заборонено в'їзд до Польщі через аеропорт Шопена у Варшаві, який є найбільшим у Польщі і в той же час один з найбільших в Центральній Європі. Заборона також поширюється на інші повітрян...

Стало відомо, які країни допомагають Росії проводити псевдореферендуми в Україні

неділя, 25 вересень 2022, 10:56

Білорусь, Сирія, Єгипет, Бразилія, Венесуела, Уругвай, Того та Південно-Африканська Республіка фактично стали співучасниками фейкових референдумів, які Росія проводить на окупованих територіях України. Представники цих країн взялися виконувати роль іно...