Покарати злочинців! Україна ввела санкції проти окупантів Криму

Кабмін ввів санкції проти тих, хто руйнує об'єкти культурної спадщини в окупованому Криму, здійснює там теле- і радіомовлення, а також поставляє матеріали для оборонно-промислового комплексу РФ. Про це йдеться в повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України.

"Ті, хто думають, що на території нашого півострова можна робити все, що їм захочеться – глибоко помиляються! Їх незаконна діяльність є злочином, а будь-який злочин має бути покараний", – відзначається в заяві.

Санкції прийняті відносно осіб, які проводять незаконні пошукові роботи на об'єктах археологічної спадщини, що знищують, руйнують або ушкоджують культурну спадщину.

"Зокрема, це 39 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ, і 22 юридичні особи, зареєстровані на території Криму за російським законодавством", – йдеться у заяві.

Також санкції торкнуться тих, хто незаконно мовить на захоплених у Криму радіочастотах. "Це 19 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ і 15 юридичних осіб, зареєстрованих на території АР Крим та м. Севастополя за російським законодавством", – відзначили в Міністерстві.

Окремий проєкт розпорядження передбачає застосувати санкції до юридичних осіб, залучених до постачання матеріалів, обладнання та послуг підприємствам оборонно-промислового комплексу Російської Федерації, незаконно розташованих у Криму.

"Зокрема, це 33 юридичні особи, зареєстровані на території РФ і 3 юридичні особи, зареєстровані на території АР Крим та м. Севастополя за російським законодавством", – написано в повідомленні.

ХАМАС завдав нових ударів: В Ізраїлі пролунав потужний вибух у порту (фото, відео)

субота, 15 травень 2021, 12:44

У суботу, 15 травня, обстріли Ізраїлю з боку ісламістського руху ХАМАС (визнано терористичною організацією) продовжилися, зокрема, одна з ракет впала в порту Ашдод на склад пального, спровокувавши величезний вибух. Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) зі свог...

"Ми охоче це зробимо": У РНБО висловилися про можливість обміну нардепів ОПЗЖ на заручників Кремля

субота, 15 травень 2021, 12:10

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допускає можливість проведення обміну народних депутатів від партії "Опозиційна платформа - за життя", якщо стосовно них буде винесено вирок суду, на утримуваних в ув'язненні в Росії українці...