Покарати злочинців! Україна ввела санкції проти окупантів Криму

Кабмін ввів санкції проти тих, хто руйнує об'єкти культурної спадщини в окупованому Криму, здійснює там теле- і радіомовлення, а також поставляє матеріали для оборонно-промислового комплексу РФ. Про це йдеться в повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України.

"Ті, хто думають, що на території нашого півострова можна робити все, що їм захочеться – глибоко помиляються! Їх незаконна діяльність є злочином, а будь-який злочин має бути покараний", – відзначається в заяві.

Санкції прийняті відносно осіб, які проводять незаконні пошукові роботи на об'єктах археологічної спадщини, що знищують, руйнують або ушкоджують культурну спадщину.

"Зокрема, це 39 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ, і 22 юридичні особи, зареєстровані на території Криму за російським законодавством", – йдеться у заяві.

Також санкції торкнуться тих, хто незаконно мовить на захоплених у Криму радіочастотах. "Це 19 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ і 15 юридичних осіб, зареєстрованих на території АР Крим та м. Севастополя за російським законодавством", – відзначили в Міністерстві.

Окремий проєкт розпорядження передбачає застосувати санкції до юридичних осіб, залучених до постачання матеріалів, обладнання та послуг підприємствам оборонно-промислового комплексу Російської Федерації, незаконно розташованих у Криму.

"Зокрема, це 33 юридичні особи, зареєстровані на території РФ і 3 юридичні особи, зареєстровані на території АР Крим та м. Севастополя за російським законодавством", – написано в повідомленні.

"Глибоко шкодуємо про рішення Туреччини": Святу Софію можуть виключити зі списку ЮНЕСКО

п’ятниця, 10 липень 2020, 23:50

Турецькому уряду нагадали, що подібні рішення мають прийматися після попереднього діалогу. В ЮНЕСКО розчаровані рішенням Туреччини перетворити собор Святої Софії з музею на мечеть. Про це йдеться в комюніке організації, в якому зазначається, що таке пи...

Програма зі створення "бомби" стала на паузу: Вибух та пожежа знищили провідний ядерний об'єкт Ірану

п’ятниця, 10 липень 2020, 23:42

Інформація заснована на даних, отриманих із супутників, які показують набагато більш повну картину. Глава Інституту науки і міжнародної безпеки Девід Олбрайт заявив, що в результаті недавнього вибуху на ядерному об'єкті в Ірані було зруйновано майже тр...