
На захоплену російськими окупантами Запорізьку АЕС в Енергодарі Запорізької області країна-агресорка РФ пустила так званих журналістів із інших країн, зокрема Океанії. Про це 27 березня поінформував у Telegram Центр національного спротиву (ЦНС), який створили Сили спеціальних операцій України, передають Патріоти України.
"Кремль знову влаштував шоу: цього разу на тимчасово окуповану ЗАЕС завезли “блогерів” і “журналістів” з Індонезії, Ірану та Словенії. Їхнє завдання – зняти фейкові сюжети про “мирне життя” в Енергодарі, який самі ж росіяни перетворили на зону страху", – йдеться у повідомленні.
Центр нацспротиву підкреслив, що таким чином Росія формує "фальшиву картинку" для світу з постановочними репортажами, замовними інтерв’ю та вигаданими “успіхами” окупаційного режиму. "Кремль використовує іноземних “гістьових пропагандистів”, аби легалізувати окупацію в очах міжнародної аудиторії та місцевих мешканців", – заявили в ЦНС.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...