Показав, куди Білорусь готує напад: Лукашенко вважає, що його армія може воювати за захід України

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його армія може напасти на захід України. Фейковому президенту вмерещилось, що "Захід може ввести війська у західні регіони України та напасти на Білорусь". Про це повідомляє видання Zerkalo.io, передають Патріоти України.

Напасти на західні області України Лукашенко погрожував на республіканському семінарі-нараді "Актуалізація методів та форм роботи з населенням на місцевому рівні". Він вигадав маячню про те, що нібито Захід готує напад на Білорусь та Росію і лінія фронту пролягатиме через Україну. А тому самопроголошений президент заявив, що "білоруська армія може воювати за захід України".

"Зайдуть вони з України: західної чи ще звідкись. Ще, може, за захід України доведеться воювати, щоби не відчепили. Тому що це для нас смерті подібне, не лише для українців. Страшні процеси відбуваються навколо", – заявив самопроголошений президент.

Шольца знов беруть в оборот: Танків та літаків мало: Німеччині запропонували передати Україні підводний човен

неділя, 29 січень 2023, 17:22

Колишній український посол у Німеччині Андрій Мельник, який раніше закликав Берлін передати Україні винищувачі, запропонував також відправити в Україну один з німецьких підводних човнів, передають Патріоти України. «Німеччина (ThyssenKrupp) виробляє од...

Жодного покарання не поніс: Поворознюк вистрілив з автомата у селянина (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:28

Скандальний бізнесмен-аграрій, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має р...