Показав приклад іншим: Александрійський патріархат визнав ПЦУ

Патріарх Александрії Феодор ІІ пом’янув під час богослужіння митрополита Київського Епіфанія.

Один з найстаріших у світі Александрійський патріархат офіційно визнав автокефальну Православну церкву України, повідомляють Патріоти України.

За даними джерел ВВС Україна, патріарх Александрії Феодор ІІ пом’янув під час богослужіння митрополита Київського Епіфанія. Також про це повідомляють грецькі православні видання Orthodoxia та Romfea.

Александрійський патріархат став першим серед старих патріархатів православного світу (після Константинополя, який надав томос), який почав євхаристійне спілкування з ПЦУ та почав поминати її предстоятеля.

Александрійський патріархат займає друге місце у диптиху православних церков світу. Багато інших помісних церков вже заявляли, що будуть визначатись щодо свого ставлення до Православної церкви України після того, як її визнають старі патріархати, такі як Александрійський. Відео літургії, на якій патріарх Феодор ІІ поминає Епіфанія Київського опублікував архієпископ ПЦУ Євстратій.

Джерело: ВВС Україна

"Следующая война с большой вероятностью будет в Черном море", - генерал-лейтенант США

понеділок, 18 листопад 2019, 11:44

"Россия будет противником США по крайней мере еще лет двадцать. Китай будет противником как минимум еще 120 лет. Бывший командующий силами США в Европе генерал-лейтенант Бен Ходжес поделился своим видением проблем региональной безопасности", - йдеться...

Хіти тижня. "Ніж у спину": Зеленський зробив заяву про Крим відразу після згоди Путіна на зустріч

понеділок, 18 листопад 2019, 10:00

Президент запевнив, що КПВВ на адміністративному кордоні з Кримом "тимчасові". Президент України Володимир Зеленський 15 листопада заявив про обов'язкове повернення анексованого Криму під контроль України. Зробив він це в той самий день, коли президент...