Показник ефективності різко впав: Українська ППО збиває лише 30% ракет

Силам протиповітряної оборони України за останній місяць удавалося збивати лише 30% ракет, запущених російськими військами, пише видання The Wall Street Journal.

За останні пів року українські сили ППО збивали в середньому 46% ракет, а для попереднього півріччя показник ефективності ППО становив 73%, підрахували журналісти видання на підставі даних, поширюваних командуванням Повітряних сил ЗСУ.

Щодо дронів, які легше знищувати, зазначає WSJ, показник ефективності ППО скоротився незначно – лише на 1%, до 82% у середньому за останні пів року.

Війська РФ, пише видання, збільшили інтенсивність ракетних ударів та ударів безпілотниками по Україні – на 45% за пів року порівняно з попереднім півріччям. На тлі цього, зазначає WSJ, у ЗСУ закінчуються боєприпаси для систем Patriot, які є найкращим захистом від таких атак.

США та європейські союзники України роблять усе можливе для того, щоб ЗСУ отримали необхідне для захисту, наводить видання слова держсекретаря США Ентоні Блінкена. За оцінками джерела WSJ у європейській військовій розвідці, українським військовим потрібно протриматися близько двох місяців, доки прибудуть боєприпаси та системи захисту.

Війська РФ упродовж останніх місяців регулярно завдавали ударів по обʼєктах енергетичної інфраструктури України, а також активніше, ніж раніше, атакували Харків.

"Бачимо зусилля": Ворог розглядає Запорізький напрямок як "перспективний", має дедлайни, - Братчук

четвер, 25 липень 2024, 22:15

Російське військове керівництво поставило своєму окупаційному контингенту в Україні завдання щодо просування у Запорізькій області на кількох напрямках. Також Кремль вважає цей відрізок фронту "перспективним". Про це заявив представник Української добр...

Росіяни масово перекидають техніку та військові об'єкти до Кримського мосту: В "Атеш" пояснили, що відбувається

четвер, 25 липень 2024, 22:00

Агенти партизанського руху "Атеш" виявили, що росіяни масово перекидають системи ППО, авіацію, радіолокаційні станції та військові об’єкти до Кримського мосту. Про це інформує рух "Атеш", передають Патріоти України. Також партизани наголошують, що на п...