Похмілля після свята окупантів: В окупованому Криму з води витягли російську бронемашину (відео)

Техніку виявили на п'ятий день пошуків.

В окупованому Криму з Керченської протоки вдалося витягнути бронемашину, яка затонула 25 липня при форсуванні Керченської протоки затонула російська бронемашина БРДМ-2 під час пропагандистської акції в пам'ять Керченсько-Ельтигенського десанту 1943 року, повідомляють Патріоти України.

"Останні 700 метрів давалися особливо важко. Трос постійно рвався, а човни через хвилі та вітер рухалися дуже повільно. Витягнути машину на берег вдалося лише вночі", – повідомили в російському "Військово-технічному товаристві".

Зазначається, що 27 липня водолаз кілька разів занурювався на дно, але знайти бронемашину не вдалося. Бронемашину виявили на п'ятий день пошуків.

Джерело: Крим.Реалії

Байден заявив про готовність захищати Японію ядерною зброєю: Натяк не лише Китаю і не лише про Країна висхідного сонця

субота, 17 квітень 2021, 7:56

США демонструє рішучість захисту своїх союзників і партнерів, про що напередодні заявляв Байден під час оголошення нового пакету антиросійських санкцій. У Вашингтоні завершилися переговори лідерів США і Японії. США за підсумками підтвердили свою рішучі...

Росія перекинула в Крим штурмовики Су-25СМЗ

субота, 17 квітень 2021, 7:47

Росія перебазувала штурмовики Су-25СМЗ зі Ставропольського краю на аеродроми тимчасово окупованого Криму, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Південного військового округу в РФ. Мілітаризація відбувається під приводом маневрів з пу...