Похвалила Зеленського: У Росії 69-річну пенсіонерку звинуватили у "дискредитації" армії

У Російській Федерації склали протокол про дискредитацію російської армії на 69-річну пенсіонерку Ольгу Слегіну з Кабардино-Балкарії, яка перебувала на оздоровленні у санаторії. На неї доніс персонал лікувального закладу, пише Telegram-канал ОВС-Інфо, передають Патріоти України.

"Під час розмови Слегіна заявила, що українці молодці — захищають свою країну, а президент України Володимир Зеленський розумна і красива людина", — йдеться в повідомленні.

Донос на жінку написали дві офіціантки разом із колишнім співробітником Федеральної служби виконання покарань на пенсії, який на той час відпочивав у санаторії.

За даними журналістів, у протоколі про дискредитацію російської армії було зазначено слова, які Ольга Слегіна не вимовляла. Наприклад, пенсіонерці приписують висловлювання про те, що Володимир Зеленський скоро захопить РФ, і тоді "усім стане погано".

За кілька днів до санаторію з'явилися представники силових структур і забрали Слегіну у відділення поліції. Жінці погрожували арештом та вимагали надати вміст телефону.

Російські ЗМІ також пишуть, що один із начальників поліції з'ясовував у жінки, звідки вона родом і чи немає серед її родичів українців. Після закінчення допиту її доправили до Нальчикського міського суду. Коли виявилось, що судді немає на робочому місці, обвинувачену відпустили.

У четвер 29 грудня пенсіонерці повідомили телефоном, що наступного дня вона має з'явитися на судове засідання. 30 грудня до санаторію прибули поліцейські та ще раз сповістили її про необхідність з'явитися до суду. Ольга Слегіна відмовилася відвідувати засідання, пославшись на поганий стан здоров'я. Вона також згадала, що її чоловік раніше працював медиком у структурах ФСВП.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...