Покладуть у могили 20-м тисячам мордорян: Загарбники вже наштампували медалей "за взятие Соледара"

Російські загарбники вже наштампували і почали роздавати своїм військовим медалі "за взяття Соледара", попри те, що за українське місто все ще тривають бої.

Під час вручення медалей "За взяття Соледара" серед інших був нагороджений і командир штурмової групи Айк Гаспарян на псевдо Абрек".

Російські пабліки опублікували фото медалі.

Попри те, що росіяни у всіх своїх звітах пишуть про нібито "асвабаждєніє" українських міст, на медалі вказано "за взяття Соледара".

Українська влада наголошує, що за місто Соледар Донецької області тривають бої, незважаючи на заяву Міноборони Росії про нібито захоплення міста.

Під Москвою спалахнув найбільший у Росії свинцевий завод

субота, 25 березень 2023, 23:00

Ввечері суботи, 25 березня, у російському місті Воскресенськ, що розташоване недалеко від Москви, спалахнула пожежа на металургінйному заводі "Фрегат". Про це повідомляють російські пабліки, передають Патріоти України. Наразі ні російська влада, ні про...

Через підтримку НАТО: В Фінляндії скоїли напад на депутата

субота, 25 березень 2023, 22:41

В суботу, 25 березня, в Гельсінкі 38-річний чоловік здійснив напад на депутата парламенту Фінляндії Бена Зисковича (Національна коаліційна партія). Депутат каже, що зловмисник мотивував свій напад на нього тим, що політик підтримує шлях країни до НАТО,...