
Російські окупанти знову вдалися до розстрілу полонених українських військових у Донецькій області. Про це повідомляє прокуратура області у соцмережі Facebook, передають Патріоти України.
Зазначається, що цього разу йдеться про страту двох полонених українських бійців поблизу Селидового.
Встановлено, що 18 жовтня представники росармії під час наступу на позиції ЗСУ на Покровському напрямку захопили у полон двох українських військових. "Російські окупанти, які штурмували лісопосадку поблизу Селидового, поклали беззбройних військовополонених обличчям донизу. Вони утримували їх в такому положенні, притискаючи ногами до землі, а через деякий час розстріляли впритул з автоматичної зброї", - повідомили у прокуратурі, додавши кадр з місця події.

Як зауважили у прокуратурі, правоохоронці відкрили справу за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу. Там нагадали, що вбивство полонених військових є грубим порушенням Женевських конвенцій і тяжким міжнародним злочином.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...