Покращення, але не зовсім: ДТЕК планує давати світло у Києві по дві-три години двічі на добу

ДТЕК планує давати світло у Києві по дві-три години двічі на добуУ Києві продовжуються аварійні відключення електроенергії. У ДТЕК заявили, що роблять все можливе, щоб подавати світло кожному клієнту у Києві по 2−3 години двічі на добу, передають Патріоти України.

За розпорядженням НЕК Укренерго має знизити 60% потужності споживання Києва, зазначили у компанії. Для того, щоб забезпечити світлом критичну інфраструктуру — лікарні, насосні і теплові пунктів необхідно 58% електроенергії, що залишається.

Для живлення побутових споживачів є лише 42% електроенергії. «Робимо все можливе, щоб подавати світло кожному клієнту по 2−3 години двічі на добу. Щойно вдасться збалансувати ситуацію — повернемося до відключення за графіками», — йдеться у повідомленні.

За даними Київської військової адміністрації, у Києві в режимі аварійних відключень електроенергії перебувають 55% абонентів. Раніше мер Києва Віталій Кличко закликав готуватися до можливих відключень електроенергії до весни.

Інструмент допомоги Євроінтеграції? - Зеленський ініціював нову державну нагороду

неділя, 28 червень 2026, 13:16

До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...

Кулеба поділився думками, за яких умов Путін може вдатися до ядерного удару

неділя, 28 червень 2026, 12:45

Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...