
У Маріуполі люди стоять у черзі за хлібом по чотири години. Про це в Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
"Через проблеми з гуманітаркою (непрацездатні вже майже не отримують) та наявністю пенсій люди стоять на спеці до "супермаркетів" за шматком хліба по 3-4 години. Ціни стрімко підвищились одразу з появою грошей у маріупольців. Очікувано, окупанти наживаються на біді на кожному кроці", - зазначив він.
Андрющенко також наголосив, що питна вода залишається проблемою номер один у місті. Попри обіцянки окупантів розвозити воду раз на тиждень, в реальності набрати води мають можливість не всі жителі.
"У деяких районах, де частково з’явилось водопостачання, вирішують проблему через використання технічної води в якості питної. Для жителів Лівобережного району проблема залишається невирішеною", - додав він.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...