Поки Лукашенко при владі, Білорусь завжди буде загрозою для Європи та України, - білоруський опозиціонер

Заступник голови Об'єднаного перехідного кабінету Білорусі Павло Латушко переконаний, що режим Лукашенка є серйозною загрозою для України та Європи. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Не потрібно недооцінювати слова Лукашенка про ядерну зброю на території Білорусі. Якщо Лукашенко про щось говорить, то намагається цього досягнути. Я чудово знаю цю людину. Ця людина дуже мстива і він завжди досягає своїх негативних цілей. Він займався політичними вбивствами та репресіями суспільства. Тому не слід ставитися до цих слів, як просто до його риторики", - пояснив Латушко.

Білоруський опозиціонер наголосив, що в Європі ніяк не реагують на дії Лукашенка. "Звісно реалізувати свої плани без Росії він не зможе. Я б не виключав того, що ядерна зброя зʼявиться на території Білорусі найближчим часом. Їм плювати на міжнародні домовленості.

Тому сьогодні в обличчі Лукашенка ми бачимо ядерного шантажиста. Це проблема для Європи. І Захід дозволяє Лукашенку робити те, що він робить. Це стратегічна помилка європейців. Є маса інструментів, щоб покарати Лукашенка. Проте вони нічого не роблять. Саме тому, поки Лукашенко буде при владі, Білорусь буде залишатись загрозою для Європи та України", - додав він.

В Росії спробували поглузувати з мера Дніпра і запропонували дрова в обмін на пам’ятники, але щось пішло не так (фото)

субота, 4 лютий 2023, 23:52

Голова адміністрації російського міста Кремьонки Калузької області Сергій Гусєв надіслав на ім'я мера Дніпра Бориса Філатова "відкритий лист". У ньому росіяни у знущальній формі запропонували обміняти знесені в місті пам'ятники російським діячам на "др...

У Повітряних силах показали, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по позиціях окупантів американськими ракетами (відео)

субота, 4 лютий 2023, 23:29

Повітряне командування "Захід" показало відео, на якому видно, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по ворожих позиціях ракетами HARM американського виробництва. Відео роботи українського аса опублікували на офіційній сторінці ПК "Захід" Повітряних Сил ЗС,...