"Поки нам не можна сподіватися, що противник підніме руки і масово здаватиметься у полон", - військовий експерт

У Росії справді закінчуються високоточні ракети, тож з одного боку це тішить. А з іншого, високоточної стало менше, проте інших видів та типів ракет – ще вистачить. Про це у ефірі 24 каналу розповів військовий експерт Сергій Грабський, передають Патріоти України.

Він також додав, що ворог ще не втратив наступальний потенціал і досить великі запаси військової техніки. "Точність та частота таких ударів високоточними ракетами справді зменшиться, але що це за зброя. ЇЇ розробляли у 60-70 роках минулого століття і вона призначалась для точкового ураження і перенесення ядерного заряду", – зазначає Грабський.

Зменшення кількості високоточних ракет і небезпека для України

На думку експерта, якщо припустити, що окупанти планують влучити у військовий об'єкт, то при нашій щільній міській забудові, така ракета може потрапити й у житловий будинок. Тому дуже важливо не нехтувати сигналами повітряної тривоги і прямувати в укриття.

"Щодо деморалізації, то війська першого ешелону розбиті морально і у них справді немає бойового духу. Поки нам не можна сподіватися, що противник підніме руки і масово здаватиметься у полон," – зазначає експерт.

На Донбасі поранили високопоставленого кадирівця

вівторок, 28 червень 2022, 22:14

В результаті вдалого артилерійського обстрілу на Донбасі поранено російського окупанта з Чечні Тамірлана Матієва. Про це повідомили у Telegram-каналі "ВЧК-ОГПУ", передають Патріоти України. Матієв займає посаду начальника відділення екстреної допомоги ...

У Кремлі можуть зеленіти від люті: Туреччина погодилася на вступ Швеції та Фінляндії до НАТО

вівторок, 28 червень 2022, 22:00

За підсумками переговорів у Мадриді Туреччина дала згоду на розблокування вступу Швеції та Фінляндії в НАТО. Про це повідомив президент Фінляндії Сауле Нііністьо, передають Патріоти України. Сьогодні в Мадриді, перед початком саміту НАТО, було проведен...