Українським військовослужбовцям вкрай важко наступати й виганяти російських окупантів з Херсона через масоване використання ними артилерії. Про це розповів нардеп-"кіборг" Роман Костенко, передають Патріоти України.
"Ось я розповів про ці масовані артилерійські удари російських окупантів і ті, хто служив, або є військовими, розуміють - йти в наступ, не придушивши артилерію, майже неможливо", - говорить він.
Головним завданням на сьогодні "кіборг" назвав наступне: вибити ворожу техніку, зайняти позиції окупантів і після цього контратакувати. "Під таким щільним артилерійським дощем, як вони нас поливають, наше завдання - тримати оборону і це дуже складно", - пояснює нардеп.
Костенко додав, що перемога ще не близько, "наближати її потрібно кожному українцю".
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...