"Поки не нападуть, але відтягують ЗСУ": Розвідка назвала кількість військових Білорусі біля України

Білорусь тримає біля українського кордону сім батальйонних тактичних груп. Проте поки що немає загрози, що вони нападуть, адже ще не було сформоване потрібне для нападу угрупування військ, передають Патріоти України.

Головне завдання, яке виконують білоруські війська біля України – тримати у напрузі ЗСУ і відтягувати їхні сили з інших напрямків. Про це сказав представника Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю Військовому телебаченню.

"На сьогодні прямої загрози (з боку Білорусі – ред.) немає, тому що не створено угрупування військ, не розгорнута система управління цим угрупуванням. Це саме основний елемент того, що йде безпосередня підготовка до бойових дій", – зазначив він.

Те, що біля українського кордону зосереджені сім білоруських БТГ, змушує командування українськими військами постійно діяти з урахуванням цього факту, а розвідку – працювати у посиленому режимі. А це у свою чергу призводить до того, що доводиться розподіляти свої ресурси і відволікати частину з них від східного фронту.

"Також постійне переміщення військ спрямоване на те, щоб тримати нас в напрузі. Відпрацьовуються окремі елементи, тактичні епізоди можливих наступальних дій саме з території Білорусі", – каже Скібіцький.

Захоплення пів України і навіть вбивство Зеленського: У Washington Post опублікували секретні плани Путіна перед вторгненням

вівторок, 16 серпень 2022, 18:33

У жовтні 2021 року США вже розуміли, що Росія готує напад на Україну, і намагалися переконати союзників і президента Володимира Зеленського у реальності ризику. Плани президента РФ Володимира Путіна були дуже зухвалими і передбачали захоплення більшої ...

"Знову бавовна": Гайдай повідомив про вибухи в окупованому Лисичанську

вівторок, 16 серпень 2022, 18:30

В тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області сьогодні, 16 серпня, пролунав вибух. Про це повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай в Facebook, передають Патріоти України. "Навіть не знаю, як анонсувати новину….Луганщина нищить окупантів.....