"Поки не нападуть, але відтягують ЗСУ": Розвідка назвала кількість військових Білорусі біля України

Білорусь тримає біля українського кордону сім батальйонних тактичних груп. Проте поки що немає загрози, що вони нападуть, адже ще не було сформоване потрібне для нападу угрупування військ, передають Патріоти України.

Головне завдання, яке виконують білоруські війська біля України – тримати у напрузі ЗСУ і відтягувати їхні сили з інших напрямків. Про це сказав представника Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю Військовому телебаченню.

"На сьогодні прямої загрози (з боку Білорусі – ред.) немає, тому що не створено угрупування військ, не розгорнута система управління цим угрупуванням. Це саме основний елемент того, що йде безпосередня підготовка до бойових дій", – зазначив він.

Те, що біля українського кордону зосереджені сім білоруських БТГ, змушує командування українськими військами постійно діяти з урахуванням цього факту, а розвідку – працювати у посиленому режимі. А це у свою чергу призводить до того, що доводиться розподіляти свої ресурси і відволікати частину з них від східного фронту.

"Також постійне переміщення військ спрямоване на те, щоб тримати нас в напрузі. Відпрацьовуються окремі елементи, тактичні епізоди можливих наступальних дій саме з території Білорусі", – каже Скібіцький.

"У французів повний рот золота. Треба було пасатижі брати": Окупант вразив дружину розповідями про "натівців" на фронті (аудіо)

четвер, 28 вересень 2023, 19:27

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де росіянин шкодує, що не вирвав золоті зуби в українських бійців (очевидно, йдеться про загиблих), яких називає "французами" і "німцями". Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти...

"Не тільки звук є орієнтиром": Гуменюк прокоментувала модернізацію Shahed (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 18:48

Фахівці Сил оборони України вивчають особливості та зміни, які ворог може вносити у своє озброєння, зокрема в іранські безпілотники. Про це розповіла начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони України "Південь" Наталія Гуменюк 28 вер...