Поки не почнуть бомбити Париж? Макрон хоче залишити "вікно" для діалогу з Кремлем, попри засудження дій Путіна

Президент Франції Еммануель Макрон вважає за краще залишити відкритим якесь вікно для діалогу з Росією, попри осуд дій її президента Владіміра Путіна, передають Патріоти України.

"Думаю, що це моя відповідальність - хоч і засуджуючи, накладаючи санкції, продовжуючи реагувати, залишати це вікно відкритим, щоб одного дня, коли виникне нагода, можна було добитися припинення бойових дій", - зазначив він. Макрон також поскаржився на "дволикість" Путіна.

Він зазначив, що зовсім незадовго до початку повномасштабної агресії РФ ще тривали переговори щодо виконання Мінських домовленостей.

"Тож була дволикість, був усвідомлений, зумисний вибір президента Путіна почати війну, коли все ще можна було продовжувати перемовини про мир", - сказав Макрон.

"Ми повинні зробити висновки з цього вибору Путіна змінити курс європейської історії і нав’язати нам логіку імперій і конфронтацій, зневажити всі принципи міжнародного права", - додав він. Він також анонсував відправлення додаткових французьких військових для посилення місії НАТО у Румунії.

Окупантам приготуватися: Резніков заговорив про українські ракети дальністю 1000 км

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:45

Україна має дуже хороші перспективи створення свого оборонного сектора ракет. Вони мають дальність понад 1000 км. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. В Україні було затверджено ракетну програму, на яку вже було виділено офіційні кошти, пере...

Кремль веде свою гру: У британській розвідці розповіли, чого домагається РФ через перешкоджання експорту зерна

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:30

Незважаючи на те, що чорноморська зернова ініціатива була продовжена на 60 днів 17 травня, Росія продовжує перешкоджати експорту зерна, навмисно сповільнюючи перевірки і активно блокуючи деякі судна. На це звернули увагу у британській розвідці, передаю...