Поки Путін "тырит" мультики і дарма забруднює планету: США випробували гіперзвукову ракету

Тести AGM-183A ARRW на B-52H. Серпень 2020. Фото: ПС СШАСполучені Штати провели нові тести гіперзвукової ракети AGM-183A ARRW, яка розробляється корпорацією Lockheed Martin. Про це повідомляють Повітряні сили США, зазначають Патріоти України.

Створення гіперзвукової ракети AGM-183A ARRW (Air Launched Rapid Response Weapon) – один з найважливіших оборонних проєктів Сполучених Штатів. Як стало відомо, 8 липня відбулися нові тести цієї зброї.

Повідомляється, що в тестах залучили бомбардувальник Boeing B-52Н Stratofortress зі складу 419-ї випробувальної ескадрильї. На літаку підвісили два дослідні зразки AGM-183A, один з яких оснастили телеметричним агрегатом IMV-2. Другий отримав деякі деталі системи управління. Скидання ракет не проводилися.

Тести AGM-183A ARRW на B-52H. Серпень 2020. Фото: ПС США

Тести AGM-183A ARRW на B-52H. Серпень 2020. Фото: ПС США

Тести AGM-183A ARRW на B-52H. Серпень 2020. Фото: ПС США

Успішні випробування наближають момент першого запуску ARRW. Згідно з повідомленням Повітряних сил США, їх можуть провести в кінці 2020 року.

Проведені зараз тести – не перші для ARRW. Ще минулого року американці показали макет AGM-183A, підвішений під крило B-52 Stratofortress.

Згідно з раніше озвученими даними, комплекс ARRW складається з твердопаливної ракети повітряного базування, оснащеної гіперзвуковим блоком з ракетним двигуном Tactical Boost Glide.

Детальні характеристики тримають в секреті. За неофіційною інформацією, блок може розганятися до швидкості М = 20.

Зображення перспективної гіперзвукової ракети AGM-183A ARRW

Здійснені зараз тести – лише частина зусиль США, спрямованих на створення гіперзвукової зброї.

Гіперзвукові комплекси створюють навколо проєкту Common Hypersonic Glide Body (C-HGB) – бойового блоку, що запускається за допомогою балістичної ракети.

"Кремль заставил Европу выйти из угла и вспомнить о своих генах. Она начинает разрушать индустрию по осуществлению интересов российской системы на мировой сцене", - Шевцова

п’ятниця, 25 вересень 2020, 14:28

"Европа нужна России, как воздух. Европа для России - экономический ресурс и поставщик технологий. Европа - дом для российского правящего класса, который вместе с западными лоббистами создал механизм приватизации отечественной природной ренты", - пише ...

Зупинився у люксовому номері: Зеленський заселився на Закарпатті в елітний санаторій (фото)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 14:22

Президент Володимир Зеленський відправився на відпочинок на Закарпаття, він зупинився в одному з кращих санаторних комплексів регіону "Деренівська Купіль", який розташований у селі Нижнє Солотвино. Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу Pavlovsk...