Поки "слуги" Зеленського кожну "зайву" гривню спрямовують на "Велике будівництво": Київрада виділили 110 млн грн на зміцнення обороноздатності столиці

У рамках програми мають створити Єдиний центр підготовки Сил муніципальної безпеки міста, зокрема, і бригади територіальної оборони.

Київська міська рада підтримала міську цільову програму “Захисник Києва” на 2022‒2024 роки. Вона передбачає виділення понад 110 мільйонів гривень на зміцнення обороноздатності Києва. За відповідне рішення проголосували 78 депутатів, йдеться на сайті Київради, зазначають Патріоти України.

Реалізація прийнятої Київрадою програми дозволить обладнати пункти постійної дислокації для бригади Сил територіальної оборони в кожному районі Києва, пояснив заступник голови КМДА Андрій Крищенко. Також кошти підуть на забезпечення бригади необхідними навчально-тренувальними комплексами і майном. Крім того, йдеться про підвищення готовності системи мобілізації Києва.

“В умовах продовження збройної агресії з боку Російської Федерації проти України, високої вірогідності повномасштабного вторгнення та застосування агресором диверсійно-розвідувальних сил або здійснення актів тероризму, важливого значення набуває виконання заходів з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві”, — сказав заступник голови КМДА Андрій Крищенко.

У рамках програми “Захисник Києва” мають створити Єдиний центр підготовки Сил муніципальної безпеки міста, зокрема, і бригади територіальної оборони.

“Після підготовки резервістів та налагодження роботи підрозділів Київ матиме розвинуту та ефективно функціонуючу окрему бригаду територіальної оборони, яка буде готова до виконання завдань протягом 24 годин”, — сказав Крищенко.

Нагадаємо, у кінці грудня 2021 року влада Києва повідомила про створення штабу територіальної оборони.

У Чечні викрадають чоловіків, щоб відправити їх "добровольцями" на війну в Україну

четвер, 26 травень 2022, 20:59

У Чечні викрадають чоловіків для відправки на війну в Україну. Про це розповіла співрозмовниця з правозахисної асоціації "Вайфонд", передають Патріоти України із посиланням на "Кавказ.Реалії". Відзначається, що кілька чеченських правозахисних організац...

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...