
Військовослужбовці Сил спеціальних операцій Збройних сил України знищили 13 російських окупантів, пробравшись до них на позиції. Два офіцери окупаційної армії Росії потрапили до українських військових у полон. Про це на своєму каналі у Telegram у четвер, 11 серпня, повідомив журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
За його словами, військові країни-агресора в цей час були п'яними. "У підрозділах, які беруть участь у "спеціальній військовій операції" на території України, розвиваються нові фобії. До фобії літаючих об'єктів у небі додалася фобія засинати. Так ССО ЗСУ, пробравшись вночі на позиції ЗС РФ, знищили 13 військовослужбовців, 2 офіцерів узяли в полон", – написав він.
Цимбалюк зазначив, що, за словами російських окупантів, такі інциденти відбуваються не вперше. "Однією з причин цих інцидентів є те, що офіцери замість того, щоб управляти оборонною позицією, просто вживають алкогольні напої", – йдеться у повідомленні журналіста.

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...