
Військовослужбовці Сил спеціальних операцій Збройних сил України знищили 13 російських окупантів, пробравшись до них на позиції. Два офіцери окупаційної армії Росії потрапили до українських військових у полон. Про це на своєму каналі у Telegram у четвер, 11 серпня, повідомив журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
За його словами, військові країни-агресора в цей час були п'яними. "У підрозділах, які беруть участь у "спеціальній військовій операції" на території України, розвиваються нові фобії. До фобії літаючих об'єктів у небі додалася фобія засинати. Так ССО ЗСУ, пробравшись вночі на позиції ЗС РФ, знищили 13 військовослужбовців, 2 офіцерів узяли в полон", – написав він.
Цимбалюк зазначив, що, за словами російських окупантів, такі інциденти відбуваються не вперше. "Однією з причин цих інцидентів є те, що офіцери замість того, щоб управляти оборонною позицією, просто вживають алкогольні напої", – йдеться у повідомленні журналіста.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...