Поки трупи солдатів РФ валяються по полях: У Путіна почали говорити про закінчення війни в Україні та фейкові перемоги окупантів

У Росії заговорили про закінчення війни в Україні та похвалилися фейковим розгромом української армії. Прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков назвав Україну ворожою для Росії країною та похизувався тим, що "демілітаризація йде повним ходом", передають Патріоти України.

Також Пєсков знову розповідав про "мережу біолабораторій довкола Росії". Все це речник Путіна наговорив у ході виступу 2 березня у Москві. Пропагандистське видання "Риа Новости" процитувало заяву Пєскова щодо російсько-українських перемовин.

"Переговори між Росією та Україною йдуть непросто, але головне, щоб вони тривали, головне, щоб шляхом переговорів воєнні дії в Україні припинилися, і неважливо, на якому майданчику вони будуть проходити", - заявив прессекретар Путіна, за звичкою не уточнюючи, хто ж розв'язав в Україні ті самі "воєнні дії", які чомусь ніяк не "припиняються".

Водночас Пєсков назвав нашу державу "складною країною", яка є ворожою для Росії і для Білорусі. Про причини "ворожості" - також ні слова. Натомість у компліментах речник Кремля розсипався перед Туреччиною.

"Відносини РФ та Туреччини не вільні від розбіжностей, але в них переважає взаємовигідне партнерство... Туреччина, навіть як член НАТО, може дозволити собі розкіш висловити Вашингтону свою власну думку", - розводився Пєсков.

У хворобливій уяві прессекретаря Путіна, а відтак - і в голові самого російського президента, путінська армія здобуває в Україні одну перемогу за іншою. "Демілітаризація України йде повним ходом, військова інфраструктура багато в чому зруйнована під час спецоперації РФ", - переконаний Песков.

На цьому тлі не дивними виглядають повторені всоте заяви про ворогів, які оточили Росію з усіх боків і готують зброю масового винищення, що діятиме виключно проти росіян. "Москва має дані, що навколо РФ створено мережу біолабораторій, яка працює над проектами за новими видами біозброї", - цитують Пєскова пропагандисти.

Про спокійний залишок життя можуть забути: П'ять екс-суддів, котрі легалізовувати загарбання Криму, постануть перед судом за держзраду

понеділок, 8 серпень 2022, 19:14

Після визнання судом висновків прокуратури, Україна матиме низку важелів, щоб ускладнити існування цим істотам, а спецслужби, можливо, отримають наказ ще більш страшний для топ-зрадників на чужині. Завершено спецрозслідування щодо колишніх українських ...

Наступні два місяці - вирішальні: Шеф польського Бюро нацбезпеки сказав, наскільки затягнеться війна

понеділок, 8 серпень 2022, 18:59

Українські військові покроково деокуповують захоплені росіянами території та просуваються вперед. Наступні два місяці можуть стати вирішальними у війні в Україні. Таку думку висловив шеф польського Бюро нацбезпеки Павло Солох в інтерв'ю для Polsat News...