Поки "верхівку" накрила паніка: Кремль "замилює" очі росіянам з приводу могутності західних танків у руках ЗСУ, - ISW

Кремль і підконтрольні йому пропагандисти з блогерами намагалися применшити значення західних постачань танків в Україну, вважаючи ці системи реальною загрозою агресорським планам Росії. Про це заявили аналітики з американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

"Той факт, що Кремль і російські блогери не оцінювали передачу бронетехніки, яка дійсно могла б допомогти майбутнім українським контрнаступальним операціям, як ескалацію, говорить про те, що Кремль і російський інформаційний простір продовжують вибирати, які системи розглядати як ескалацію", - йдеться у звіті.

Далі, прессекретар Кремля Дмитро Пєсков заявив - постачання Заходом танків Україні є "повним провалом з точки зору технологічних аспектів" і що існує "явна переоцінка потенціалу, який ці танки додадуть ЗСУ".

Як пишуть американські аналітики, Кремль і кремлівські клеврети, схоже, в даному випадку більше стурбовані тим, щоб знизити потенційні побоювання з приводу наслідків, аніж підживленням ескалації україно-російської війни західною стороною.

Найбільший одержувач субсидій: У FT розповіли, що чекає на Україну після вступу до ЄС

середа, 4 жовтень 2023, 16:58

Після того як Україна стане членом Євросоюзу, вона може розраховувати на 186 млрд євро субсидій з бюджету блоку. Про це пише видання Financial Times, передають Патріоти України. Згідно з підрахунками журналістів, розширення ЄС і приєднання до нього нов...

РФ хоче відновити знищений ВДК "Мінськ" з деталей українського "Костянтина Ольшанського"

середа, 4 жовтень 2023, 16:30

У російських ЗМІ пишуть, що для відновлення "технічної готовності" великого десантного корабля "Мінськ" після удару 13 вересня, будуть використовуватись агрегати з українського ВДК "Костянтина Ольшанського". Про це повідомляє Defense Express, передають...