Поки вони дещо не зрозуміли: Подоляк розповів, чому наразі "немає про що говорити" з Росією

Переговори України з Росією не відбуватимуться доти, допоки ця держава не зможе об'єктивно дивитися на ситуацію. РФ досі не усвідомила, що вона вже 85 днів воює проти України, а не проти НАТО. Проте переговори – це також обов'язковий інструмент під час війни. Про це розповів радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю виданню "Настоящее Время", передають Патріоти України.

"На сьогодні, на жаль, Росія повернулася до такого первісного не зовсім виразного уявлення про світ і свою роль у світі, досі не усвідомила, що вона вже 85 днів воює проти України, а не проти НАТО, я ще раз наголошу. І, природно, це заважає їм адекватно сприймати і переговорний процес", – розповів Подоляк.

"Це ж як у людських стосунках. Якщо сторони не мають інтересу, не бачать взаємних точок обговорення, то їм не буде цікаво спілкуватися. Так само і в переговорному процесі. Немає про що говорити, немає ліній, що перетинаються, коли сторони готові виразно й об'єктивно, наголошую, логічно пояснювати свої мотиви. Важко слухати весь час, коли тобі кажуть: "У вас там нацисти", – пояснив радник голови ОП.

Водночас він наголосив, що переговори – це також обов'язковий інструмент під час війни. За його словами, є військова, дипломатична та переговорна складові. Але переговори – це майданчик, на якому сторони, по-перше, адекватно оцінюють себе, а по-друге, адекватно оцінюють перебіг бойових дій та, крім того, позицію своєї країни.

Двоє вже під вартою: Депутати, коп та податківці з деокупованої Харківщини отримали підозри про державну зраду (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 14:00

Іще шістьох зрадників та колаборантів викрили на звільнених територіях Харківської області. Під час тимчасової окупації Харківської області вони добровільно приєдналися до росіян і допомагали їм розграбовувати регіон та переслідувати мешканців. Про це ...

Голові НБУ повідомили про підозру - САП

четвер, 6 жовтень 2022, 13:29

Голові Національного банку України Кирилу Шевченку повідомлено про підозру. Про це в Facebook повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, передають Патріоти України. Згідно з повідомленням, факти, викладені в повідомленні про підозру, не стос...