Покидьки переметнулись у "рускій мір": Ексспівробітники СБУ Руденко і Зубков катували людей у підвалах на окупованій Луганщині

Про це в ефірі Громадського радіо розповів аналітик Східноукраїнського центру громадських ініціатив, зазначають Патріоти України.

"Якщо говорити про підвали-катівні Павла Дрьомова, розташовані у Стаханові у 2014 році, то там був експрацівник СБУ Андрій Руденко (під позивним Консул). З ним працював Святий. Нам вдалося дізнатися, що це був Ігор Зубков. Ці люди та багато інших, які були слідчими, катували людей у підвалах у 2014 році, сьогодні мають посади у спецслужбах "ЛНР". Я думаю, що вони нині у розшуку. Хоча є люди, яких не розшукують. Наприклад, наглядач Прохоров (Бізон) із в’язниці підрозділу Остапа Чорного", - заявив Ставірський.

Вологий підвал на Донбасі - справжня камера тортур Він зазначив, що робота над звітом ще не завершена. Після фіналу команда оприлюднить всю інформацію і передасть її правоохоронцям.

Також, за словами Ставірського, на Луганщині однією з основних в’язниць, які діють і сьогодні, є в’язниця на території колишнього Луганського управління СБУ. У підвалах її корпусів облаштовані камери для полонених.

"Люди, які нам давали свідчення, колишні бранці, часто не знали, хто їх катував. Вони чули лише їхні позивні. Ми під час роботи над звітом намагалися встановити людей, які безпосередньо були причетні до катувань. Одним із наших досягнень є те, що нам вдалося встановити особи катів, попри мізер інформації про них", - сказав Ставірський.


Авто Шефіра перед замахом "оточили": Випадковий свідок нападу розповів подробиці

середа, 22 вересень 2021, 13:58

За словами свідка, він почув якийсь тріск під час стрілянини. З'явився перший свідок замаху на помічника президента України Сергія Шефіра. Він виявився будівельником, його об'єкт знаходиться в селі Трипілля Обухівського району, повідомляють Патріоти Ук...

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...