Покинули всю техніку і втекли: Окупанти розповіли, як війська РФ робили "жест доброї волі" на Харківщині. Перехоплення

Російські окупаційні війська з ганьбою тікали від українських захисників на Харківщині. Під час відступу вони покинули всю техніку, передають Патріоти України.

Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України. На ньому два окупанти обговорюють відступ військ від Ізюма та новини про мобілізацію.

"Кажуть, там просто скупчення було. Щоб в оточення не потрапити, вони відступили в Куп'янськ. Покинули все: "Піони", 72-ки, 90-ті, КамАЗи, "Торнадо". Там п.зда техніки. Обосрались, с.ки", – розповів окупант. Він також зазначив, що окупанти нібито 30 населених пунктів "здали". На що співрозмовник відповів: "Там від Ізюма до Куп'янська все здали".

"Рятує власну шкуру, але": Лукашенка попередили про бунт у разі нападу на Україну

неділя, 28 червень 2026, 11:50

Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...

Тиск на Крим зростає: Аналітики припустив як може відповісти Росія

неділя, 28 червень 2026, 11:22

Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...