Покинули всю техніку і втекли: Окупанти розповіли, як війська РФ робили "жест доброї волі" на Харківщині. Перехоплення

Російські окупаційні війська з ганьбою тікали від українських захисників на Харківщині. Під час відступу вони покинули всю техніку, передають Патріоти України.

Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України. На ньому два окупанти обговорюють відступ військ від Ізюма та новини про мобілізацію.

"Кажуть, там просто скупчення було. Щоб в оточення не потрапити, вони відступили в Куп'янськ. Покинули все: "Піони", 72-ки, 90-ті, КамАЗи, "Торнадо". Там п.зда техніки. Обосрались, с.ки", – розповів окупант. Він також зазначив, що окупанти нібито 30 населених пунктів "здали". На що співрозмовник відповів: "Там від Ізюма до Куп'янська все здали".

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...

Добре влаштувався: Науковець, який обґрунтував "автоматичне" повернення старої версії Конституції за Януковича - нині суддя КСУ

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:00

Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...