Покинули всю техніку і втекли: Окупанти розповіли, як війська РФ робили "жест доброї волі" на Харківщині. Перехоплення

Російські окупаційні війська з ганьбою тікали від українських захисників на Харківщині. Під час відступу вони покинули всю техніку, передають Патріоти України.

Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України. На ньому два окупанти обговорюють відступ військ від Ізюма та новини про мобілізацію.

"Кажуть, там просто скупчення було. Щоб в оточення не потрапити, вони відступили в Куп'янськ. Покинули все: "Піони", 72-ки, 90-ті, КамАЗи, "Торнадо". Там п.зда техніки. Обосрались, с.ки", – розповів окупант. Він також зазначив, що окупанти нібито 30 населених пунктів "здали". На що співрозмовник відповів: "Там від Ізюма до Куп'янська все здали".

"Маємо перемогти імперію": Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, - сейм Литви

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:39

Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...

ЗСУ потрібні нові бригади для стримування загроз із Білорусі, - Сирський

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:03

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...