
Російські окупаційні війська з ганьбою тікали від українських захисників на Харківщині. Під час відступу вони покинули всю техніку, передають Патріоти України.
Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України. На ньому два окупанти обговорюють відступ військ від Ізюма та новини про мобілізацію.
"Кажуть, там просто скупчення було. Щоб в оточення не потрапити, вони відступили в Куп'янськ. Покинули все: "Піони", 72-ки, 90-ті, КамАЗи, "Торнадо". Там п.зда техніки. Обосрались, с.ки", – розповів окупант. Він також зазначив, що окупанти нібито 30 населених пунктів "здали". На що співрозмовник відповів: "Там від Ізюма до Куп'янська все здали".
. Україні вдалося переломити ситуацію, і зараз вона виграє війну проти Росії. Про це заявив заступник державного секретаря з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на Українському обіді, який організува...
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...