Полетять голови: Пентагон випадково показав таємні плани створення гіперзвукової зброї, - ЗМІ

На офіційній сторінці міністра армії США Раяна Маккарті в Flickr було опубліковано знімок із конференції, на якому міністр тримає в руках буклет з описом системи гіперзвукової зброї. Знімок було зробленно ще минулої осені, але журналісти звернули увагу на нього лише зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на Business Insider.

На буклеті, який тримає в руках міністр, видно напис "Vintage Racer - огляд системи LWS". Більшість слів важко прочитати. Але можна помітити заголовки: "Гіперзвукове проникнення", "Виживання", "Багатоцільове призначення", "Модульне корисне навантаження", "Стратегія витрат". У рядку внизу буклету можна прочитати, що йдеться про щось із "далекою дією" і "миттєвим проникненням".

Гіперзвукова зброя, ймовірно, може подолати ворожу протиракетну оборону. Вона здатна проникнути в потрібну зону, а потім випустити інші повітряні системи в режимі очікування. Ці системи можуть вдарити по різних цілях, таких як пускові установки ракет і радари ППО. У Збройних силах США не відповіли на запити Business Insider щодо коментарів.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...