
«Починаємо процес повного перезавантаження влади! Сьогодні маємо перші гучні звільнення», – сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
Уряд звільнив керівників 9 державних структур, зокрема, голову Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Сергія Кузьміна та керівника Державної служби геології та надр Олега Кирилюка.
Кабінет Міністрів звільнив:
— голову Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондара;
— очільницю Державної архівної служби Тетяну Баранову;
— керівника Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка;
— керівника Державного агентства резерву Вадима Мосійчука та його заступника Дмитра Булатова;
— голову Державного агентства з питань електронного урядування Олександра Риженка;
Також звільнений голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк. «Це позитивний сигнал для міжнародних вантажних перевезень, що ситуація з розподілом дозволів зміниться на краще», – зазначив голова уряду.
Крім того, Кабмін звільнив чотирьох заступників голів Фонду державного майна: Віталій Герц, Олена Коротка, Юрій Нікітін, Віталій Трубаров.
Під час засідання міністри також прийняли заяви про звільнення в. о. голови Укравтодору Славоміра Новака (з 1 жовтня 2019) і голови Національної поліції України Сергія Князєва.
Кабмін звільнив Олексія Перевезенцева з посади державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Владислава Андронова з посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства.
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...