Полетіли голови: У РФ прибирають генералів через провал війни в Україні, - ISW

У РФ змінили командувача Повітряно-десантних військ і, можливо, начальника Південного військового округу, призначивши нового головнокомандувача окупаційних військ в Україні, передають Патріоти України.

У звіті Американського Інституту вивчення війни (ISW) повідомили, що кадрові "чистки" у вищому військовому командуванні свідчать про тривалу дисфункцію Кремля у веденні війни.

Так, чинний начальник штабу центрального військового округу генерал-полковник Михайло Теплінський замінить нинішнього командувача Повітряно-десантних військ РФ генерал-полковника Андрія Сердюкова. Останнього звільнили за провали в Україні і величезні втрати серед десантників.

Очікується, що незабаром Кремль призначить генерала армії Сергія Суровікіна, який зараз командує повітряно-космічними силами, командувачем Південного військового округу (ПВО). Це означає, що Суровікін фактично замінить чинного командувача "спецоперації" Олександра Дворнікова, повідомляють аналітики.

Росіяни змінили тактику ракетних ударів і обрали нові цілі: Експерт розповів, які об'єкти у найбільшій небезпеці

вівторок, 28 березень 2023, 15:22

Енергетичний терор окупантів не вдався, тому вони вибрали нові цілі для атак. Головний редактор військового порталу Defence Express Олег Катков вважає, що найближчим часом окупанти будуть бити по стратегічних об’єктах, нафтосховищах, гідроспорудах та ц...

"Ми зробили висновки після Бахмута": Жданов оцінив шанси РФ захопити Авдіївку

вівторок, 28 березень 2023, 14:59

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що шанси захопити Авдіївку в Росії набагато менші, ніж шанси взяти Бахмут. У коментарі для ТСН.ua Жданов зазначив, що Україна "зробила висновки" після Бахмута, передають Патріоти України. Тому в випадку з Авдіївко...