Полетіли голови: Зі "Слуги народу" у Раді вигнали двох "незгодних" нардепів (відео)

У п'ятницю, 15 листопада, на закритому засіданні фракції "Слуга народу" виключили з її лав народних депутатів Анну Скороход та Антона Полякова, передають Патріоти України.

За словами Полякова, на фракції було менше 120 чоловік з 252. Тому за їх зі Скороход виключення проголосували трохи більше 60 нардепів.

Антон Поляков

Після виключення з фракції, Скороход заявила про політичні переслыдування. Вона порівняла дії нинішньої влади з часом президента-втікача Віктора Януковича. Нардеп повідомила, що вчора, 14 листопада на засіданні нардепам погрожував глава фракції Давид Арахамія.

Також за словами Скороход, їй дзвонять Офісу президента, і змушують голосувати за лобістські закони під видом ініціатив ОПУ. Крім того, вона додала, що можливо з фракції "СН" виключать 15 нардепів.

Скороход також пояснила, що в "Слугу народу" зайдуть два позафракційних депутатів для підтримки чисельності фракції. Імена політиків пізніше озвучать на засіданні фракції.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...