"Полягла майже уся рота": Окупанти скиглять про великі втрати в Україні

Російські окупанти зазнають величезних втрат у боях на сході України та демонструють непрофесіоналізм у вуличних боях. Про це повідомили в офіційному Телеграм-каналі СБУ, передають Патріоти України.

Співробітники Служби безпеки України допитали полоненого чоловіка, який перейшов на бік проросійських бойовиків та записався до лав так званої "народної міліції ЛНР".

Поплічник російських військових розповів про бої у Рубіжному. За його словами, в боях за одну вулицю полягло 70% від його роти. А взяти її окупанти не могли майже місяць.

"Вулицю Леніна (сучасна Володимирська, — ред.) ми проходили в загальному тижнів три чи чотири. Просувалися з такими боями і втратами, що за цей час від роти 70% (залишилося, — ред), — поскаржився найманець.

Він також розповів співробітникам СБУ, що втрати росіяни поповнили мобілізованими новобранцями. Після цього доукомплектована рота окупантів вирушила у Сєвєродонецьк.

Саме там ЗСУ зустріли окупантів шквальним вогнем у промзоні. Це спонукало загарбників здатися, щоб принаймні зберегти життя.

Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...

Перед Керченським мостом через "наймасованішу атаку безпілотників за останній рік" утворилася рекордна черга з тисяч автівок в бік росії

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:12

Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...