Поліграф-шоу: Екс-нардеп Найєм розповів на прикладі Януковича, чому тести Дубінського "со товарищи" це все "фількина грамота"

Так званий «детектор брехні» – лише допоміжний спосіб вивести людину на чисту воду.

Поліграф не є надійним засобом для визначення брехні і причетності до злочинів. Про це заявив колишній нардеп Мустафа Найєм, передають Патріоти України.

«Не ведіться особливо на поліграф. Якщо б Віктор Янукович проходив поліграф на предмет причетності до розстрілів на Майдані або крадіжки Межигір’я, прилади б показали нам людину з бездоганною репутацією і чистою совістю. Просто тому, що він сам не вважає себе ані причетним до крадіжки, ані винним у вбивствах», – написав Найєм.

За його словами, так званий «детектор брехні» – лише допоміжний спосіб вивести людину на чисту воду. З цієї причини, багато держав не визнають результати таких досліджень у якості доказів у суді.

«Якщо б одного поліграфа було достатньо для визначення винуватість/невинуватість, в світі б вже позбулися необхідності утримувати наглядові, слідчі та судові органи. Цих коштів вистачило б на покупку поліграфів по одному на кожного підозрюваного», – написав Найєм.

З архіву ПУ. "Не вважав за потрібне": Звільнений з російського полону Павло Гриб не захотів привітатись з президентом України

середа, 22 вересень 2021, 11:30

7 вересня після дворічного полону в'язень Кремля разом з іншими українцями повернувся в Україну. В аеропорті Павло Гриб не став тиснути руку президентові України Володимирові Зеленському, передають Патріоти України 7 вересня 2019 року з посиланням на н...

Дати агресору рішучу відсіч: У Конгресі США схвалили збільшення військової допомоги Україні

середа, 22 вересень 2021, 9:27

Комітет з правил Палати представників США (нижня палата Конгресу США) схвалив поправки до проекту оборонного бюджету США на 2022 рік. Вони передбачають збільшення військової допомоги Україні на 50 млн долларів, передають Патріоти України на "Голос Амер...