Поліграф-шоу від "Слуг народу": Дубінський і Арахамія в прямому ефірі проходять детектор брехні (відео)

Олександр Дубінський в числі інших колег провалив розгляд в Комітеті з питань фінансів закону про оцінку нерухомості, що дало привід для звинувачень у корупції.

23 жовтня депутати від "Слуги народу" Олександр Дубінський і Давид Арахамія пройдуть перевірку на поліграфі - детекторі брехні. Вони зроблять це в прямому ефірі, на який запросили журналістів. Перед процедурою і після неї буде брифінг. А під час відповідей в кімнаті залишаться тільки оператори, щоб зберігати тишу, передають Патріоти України.

Ця історія розгорілася після взаємних звинувачень нардепів - головним чином в корупції. Дубінський в числі інших колег провалив розгляд в Комітеті з питань фінансів закону про оцінку нерухомості. У відповідь його і ще 11 осіб звинуватили зриві голосування за гроші. Одним з обвинувачів став Давид Арахамія - глава фракції "Слуга народу".

У підсумку керівництво фракції, посилаючись на волю Офісу президента, заявило, що депутатів тепер потрібно перевірити на детекторі брехні, а САП вже оголосила, що починає кримінальне провадження за фактом можливої корупції.

Дубінський заявив, що пройде поліграф, щоб довести хибність цих тверджень. І зажадав вибачень від свого опонента - Давида Арахамії - в прямому ефірі. А також організував сьогоднішнє "поліграф-шоу".

Пряма трансляція:

З архіву ПУ. За "бідного кума" замовили слово: Якби не Меркель, Медведчук не відігравав би жодної ролі в обміні полоненими

субота, 26 вересень 2020, 14:00

Роман Безсмертний заявив, що Віктор Медведчук отримав провідну роль у звільненні полонених з подачі канцлера Німеччини. Колишній представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний заявив, що Вікт...

3 листопада стартує епоха дорозвалу Імперії Зла? Байден погрожує Москві страшними карами

субота, 26 вересень 2020, 13:27

Байден зазначив, що в разі його перемоги на виборах глави держави спроби Росії вплинути на американський виборчий процес не залишаться без відповіді. Він також як «послання президенту Володимиру Путіну» заявив, що не дозволить порушувати суверенітет СШ...