Поліграф-шоу від "Слуг народу": Дубінський і Арахамія в прямому ефірі проходять детектор брехні (відео)

Олександр Дубінський в числі інших колег провалив розгляд в Комітеті з питань фінансів закону про оцінку нерухомості, що дало привід для звинувачень у корупції.

23 жовтня депутати від "Слуги народу" Олександр Дубінський і Давид Арахамія пройдуть перевірку на поліграфі - детекторі брехні. Вони зроблять це в прямому ефірі, на який запросили журналістів. Перед процедурою і після неї буде брифінг. А під час відповідей в кімнаті залишаться тільки оператори, щоб зберігати тишу, передають Патріоти України.

Ця історія розгорілася після взаємних звинувачень нардепів - головним чином в корупції. Дубінський в числі інших колег провалив розгляд в Комітеті з питань фінансів закону про оцінку нерухомості. У відповідь його і ще 11 осіб звинуватили зриві голосування за гроші. Одним з обвинувачів став Давид Арахамія - глава фракції "Слуга народу".

У підсумку керівництво фракції, посилаючись на волю Офісу президента, заявило, що депутатів тепер потрібно перевірити на детекторі брехні, а САП вже оголосила, що починає кримінальне провадження за фактом можливої корупції.

Дубінський заявив, що пройде поліграф, щоб довести хибність цих тверджень. І зажадав вибачень від свого опонента - Давида Арахамії - в прямому ефірі. А також організував сьогоднішнє "поліграф-шоу".

Пряма трансляція:

"Вбили люди із його оточення": РосЗМІ розслідували вбивство Захарченка у Донецьку (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:44

Російський новинний ресурс BAZA провів розслідування загибелі в окупованому Донецьку ватажка "ДНР" Олександра Захарченка і спростував версію "ДНР" про причетність до вбивства українських спецслужб. Відео розслідування BAZA оприлюднила на своєму каналі ...

По слідам Мосійчука: Арахамія показав як робили його американський паспорт (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:40

Арахамія доводить, що оприлюднена Мосійчуком копія його паспорта зроблена в Фотошопі. Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія доводить, що оприлюднений колишнім нардепом Ігорем Мосійчуком знімок нібито його американського паспорта є фейком. Відпов...