
5 грудня Київський районний суд Харкова ухвалив рішення про взяття під варту 38-річного мешканця Балаклії, який обійняв посаду в окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
Як установили слідчі, чоловік є колишнім співробітником поліції охорони у Харківській області. Він почав співпрацювати із загарбниками у червні цього року, коли Балаклія перебувала під тимчасовою окупацією. Чоловік добровільно обійняв посаду "патрульного" у "правоохоронному органі" окупантів.
"Російські загарбники довірили колаборанту не так багато. Так, він охороняв будівлю окупаційної адміністрації та особисто супроводжував жінку, яка збирала "данину" з продавців на місцевому ринку", — розповіли у прокуратурі.
Чоловікові оголосили підозру за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...