
5 грудня Київський районний суд Харкова ухвалив рішення про взяття під варту 38-річного мешканця Балаклії, який обійняв посаду в окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
Як установили слідчі, чоловік є колишнім співробітником поліції охорони у Харківській області. Він почав співпрацювати із загарбниками у червні цього року, коли Балаклія перебувала під тимчасовою окупацією. Чоловік добровільно обійняв посаду "патрульного" у "правоохоронному органі" окупантів.
"Російські загарбники довірили колаборанту не так багато. Так, він охороняв будівлю окупаційної адміністрації та особисто супроводжував жінку, яка збирала "данину" з продавців на місцевому ринку", — розповіли у прокуратурі.
Чоловікові оголосили підозру за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.
Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже
У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...