
5 грудня Київський районний суд Харкова ухвалив рішення про взяття під варту 38-річного мешканця Балаклії, який обійняв посаду в окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
Як установили слідчі, чоловік є колишнім співробітником поліції охорони у Харківській області. Він почав співпрацювати із загарбниками у червні цього року, коли Балаклія перебувала під тимчасовою окупацією. Чоловік добровільно обійняв посаду "патрульного" у "правоохоронному органі" окупантів.
"Російські загарбники довірили колаборанту не так багато. Так, він охороняв будівлю окупаційної адміністрації та особисто супроводжував жінку, яка збирала "данину" з продавців на місцевому ринку", — розповіли у прокуратурі.
Чоловікові оголосили підозру за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.
За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...