
5 грудня Київський районний суд Харкова ухвалив рішення про взяття під варту 38-річного мешканця Балаклії, який обійняв посаду в окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
Як установили слідчі, чоловік є колишнім співробітником поліції охорони у Харківській області. Він почав співпрацювати із загарбниками у червні цього року, коли Балаклія перебувала під тимчасовою окупацією. Чоловік добровільно обійняв посаду "патрульного" у "правоохоронному органі" окупантів.
"Російські загарбники довірили колаборанту не так багато. Так, він охороняв будівлю окупаційної адміністрації та особисто супроводжував жінку, яка збирала "данину" з продавців на місцевому ринку", — розповіли у прокуратурі.
Чоловікові оголосили підозру за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...