
У місті Гатчина, що в Росії, охорона нічного клубу відлупцювала окупанта, який повернувся з війни в Україні. Коли той викликав поліцію, то російські копи вирішили ще і від себе побити загарбника. Через два тижні той помер. Про це пише пропагандистський телеграм-канал Baza, передають Патріоти України.
Окупанта звати Олексій Лимарь. До війни проти України загарбник займався підприємницькою діяльністю, проте у вересні 2022 року він добровільно погодився вбивати українців та вирушив на фронт, звідки повернувся через нібито хворобу.
Напередодні окупант святкував день народження своєї матері, після якого він разом з дружиною вирішив сходити до нічного клубу. Проте охорона відмовилась впускати загарбника та відгамселила росіянина. Він викликав поліцію та росгвардію. Проте правоохоронці заявили, що в них немає доказів побиття, а коли загарбник почав лаяти копів, ті у відповідь його ще раз побили. Окупанта госпіталізували і через два тижні він помер.
У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...
Колишній міністр оборони РФ Сергій Іванов помер у віці 73 роки. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила Єдина ліга ВТБ, почесним президентом якої він був, передають Патріоти України. . До 4 лютого цього року Іванов обіймав посаду спецпредставника гла...