
На Харківщині українські прикордонники разом з іншими воїнами відбили низку російських атак та ведуть оборонні бої. Військовослужбовці ДПСУ та Нацгвардії утримують позиції та дають відсіч загарбникам. Про це очільник МВС України Ігор Клименко повідомив у Мережі 11 травня, передають Патріоти України.
Підрозділи МВС у прикордонних громадах Харківщини працюють у посиленому режимі. Так, бійці спецпідрозділу Нацполіції "Омега" знищили щонайменше 10 одиниць російської бронетехніки разом з десантом, автомобільну і спеціальну техніку.
Прикордонники разом з іншими захисниками відбили низку ворожих атак на різних напрямках та продовжують вести оборонні бої. У складі Сил безпеки і оборони військовослужбовці Держприкордонслужби та Нацгвардії утримують позиції та дають відсіч окупантам.
Поліцейські продовжують нести службу у громадах, які перебувають під обстрілами. На місцях ворожих обстрілів також працюють рятувальники. Міністр зазначив, що за добу у Вовчанську було задокументовано понад 30 воєнних злочинів ворога.
Наразі поліція евакуювала з області понад 300 людей. Евакуація триває і команди працюють в надважких умовах. "Ворог намагається поширити паніку серед населення, розповсюджує фейки. Довіряйте інформації лише з перевірених джерел", – закликав Клименко.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...