Поліція оприлюднила кількість жертв серед цивільних під час захоплення та окупації Київщини

Понад тисячу цивільних осіб вбили російські військові в Київській області за період часткової окупації регіону. Чимало тіл досі не вдалось ідентифікувати. Про це заявив голова Нацполіції Київської області Андрія Нєбитова 3 лютого.

"В Київській області вже виявили 1369 тіл вбитих окупантами мирних жителів, 197 тіл громадян залишаються неідентифікованими. 300 осіб рахуються безвісти зниклими", – написав Нєбитов.

За його словами, правоохоронці відкрили понад 10 тис. кримінальних проваджень за фактом вчинення злочинів російськими військовими на території області.

Більшість проваджень вже передали слідчим Служби безпеки України.

"Однак Національна поліція продовжує допомагати з первинною фіксацією, оглядом та призначенням відповідних експертиз. Правоохоронці вручили понад 50 підозр військовим РФ за вчинення звірств на території області", – додав Нєбитов.

Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

понеділок, 25 вересень 2023, 9:05

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухо...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять: