Полюють на ІДІЛ: У російській Тюмені ввели режим контртерористичної операції, у місті чутно стрілянину (відео)

Місцеві жителі повідомляють про велику кількість військових та спецпризначенців на вулицях.

На вулицях Тюмені можна побачити спецтехніку. Фото: соцмережі.

Увечері 12 квітня в Тюмені ввели режим контртерористичної операції, заявили в регіональному управлінні ФСБ Росії в Тюменській області, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Интерфакс".

За даними російських силовиків, в одному з приватних будинків Тюмені перебувають озброєні бойовики ІДІЛ, які планували теракт. Антитерористичну операцію проводять у межах вулиць Новоселів, Магнітогорська і Локомотивна.

Місцеві жителі повідомляють про велику кількість військових та спецпризначенців, пише видання Ura.Ru. На вулицях люди бачили кілька бронетранспортерів та іншу спецтехніку. На каналі Car72.ru опубліковано відео, на якому чутно звуки стрільби з автоматичної зброї в Тюмені.

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...