Полюють на ІДІЛ: У російській Тюмені ввели режим контртерористичної операції, у місті чутно стрілянину (відео)

Місцеві жителі повідомляють про велику кількість військових та спецпризначенців на вулицях.

На вулицях Тюмені можна побачити спецтехніку. Фото: соцмережі.

Увечері 12 квітня в Тюмені ввели режим контртерористичної операції, заявили в регіональному управлінні ФСБ Росії в Тюменській області, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Интерфакс".

За даними російських силовиків, в одному з приватних будинків Тюмені перебувають озброєні бойовики ІДІЛ, які планували теракт. Антитерористичну операцію проводять у межах вулиць Новоселів, Магнітогорська і Локомотивна.

Місцеві жителі повідомляють про велику кількість військових та спецпризначенців, пише видання Ura.Ru. На вулицях люди бачили кілька бронетранспортерів та іншу спецтехніку. На каналі Car72.ru опубліковано відео, на якому чутно звуки стрільби з автоматичної зброї в Тюмені.

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...