
Українські снайпери на Херсонському напрямку знищили групу російських розвідників. Процес ліквідації вдалося зафіксувати на відео. Про це повідомляє Командування Сил спеціальних операцій ЗС України, передають Патріоти України.
"Під час нічного спостереження на Херсонському напрямку снайпери 73-го морського центру ССО виявили групу противника", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що по групі було відкрито вогонь, унаслідок чого було знищено трьох військовослужбовців противника. "Наші оператори ведуть постійне спостереження у своєму районі відповідальності та знищують усі цілі, що потрапляють у їхні приціли", - додали в ССО.
Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...