Полювання триває: На окупованій Херсонщині загарбники провели рейд у пошуках підпілля

За даними Центру національного спротиву, окупанти провели рейд в Генічеському районі Херсонської області в пошуках підпілля, передають Патріоти України.

Дослівно: "Ворог продовжує репресії на тимчасово окупованих територіях Херсонської області".

Деталі: Як зазначає спротив, відряджені поліцаї зі слідчого комітету РФ провели рейд у Генічеському районі в пошуках підпілля.

"Під час рейду окупанти перекривали село, обшукували будинки та намагались виявити інформаторів Сил Оборони України", – ідеться в повідомленні. Як зазначає ЦНС, "особливу увагу ворог приділяв тим, хто не відмовився отримувати паспорт РФ".

Україна має перемогти: Європарламент закликав передати Україні далекобійні ракети і конфіскувати активи РФ

четвер, 29 лютий 2024, 16:45

Європейський парламент ухвалив резолюцію на підтримку України до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ. Євродепутати закликають передати Україні зброю для перемоги, передають Патріоти України. Резолюцію підтримав 451 європейський депутат, 46 бу...

Загибель помічника Залужного: У ДБР розповіли про хід розслідування

четвер, 29 лютий 2024, 15:56

Державне бюро розслідувань ще розслідує загибель у листопаді 2023 року від вибуху гранати помічника Залужного Геннадія Частякова: було опитано близько 20 свідків, проведено три слідчі експерименти, триває кілька експертиз, передають Патріоти України. Д...